тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 02 по 11 травня 2018 року

За період з 02 по 11 травня 2018 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету склали 21450,1 тис.грн., в тому числі: податки та збори – 2747,8 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 9252,4 тис.грн., трансферти с обласного бюджету – 9449,9 тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків коштів на початок періоду профінансовані видатки в сумі 19032,4 тис.грн. у тому числі:

* за загальним фондом  – 18749,1 тис.грн., з них  захищені статті видатків складають 17340,6 тис.грн., а саме:

– заробітна плата з нарахуваннями – 8066,7 тис.грн.,

– медикаменти та перев’язувальні матеріали – 88,6 тис.грн.,

– продукти харчування – 355,4 тис.грн.,

– оплата енергоносіїв – 230,8 тис.грн.,

– на лікування хворих на цукровий та не цукровий діабет – 155,1 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, тимчасової державної допомоги та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу – 6679,0 тис.грн.,

 – надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 224,9 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та  виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя – 86,6 тис.грн.,

– надання  пільг та житлових субсидій  населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло , водопостачання  і водовідведення,  квартирної  плати (утримання будинків і споруд та прибудинкової  території), вивезення побутового  сміття та  рідких нечистот  – 1684,3 тис.грн.

* за спеціальним фондом фінансування склало 283,3 тис.грн., а саме:

– за рахунок коштів міського бюджету – 39,2 тис.грн. (“Реконструкція системи опалення будівлі головного корпусу терапевтичного відділення – 3-х поверхової, розташованої за адресою: Донецька обл., м.Торецьк, смт.Новгородське, вул.Волі 2г”(Розробка проектно-кошторисної документації та проведення державної експертизи проекту – 21,0тис.грн.,  Заходи по програмі “Культура Торецька” до дня Європи -18,2тис.грн.,).

– за рахунок обласного бюджету – 0,6 тис.грн

– за рахунок залишку коштів субвенції з державного бюджету на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій за рахунок залишку коштів відповідної субвенції з державного бюджету, що утворився на кінець 2017 року – 244,1 тис.грн.(“Капітальний ремонт внутрішних приміщень амбулаторії ЗПСМ № 4 в смт. Північне міста Торецька” – 0,6 тис.грн., “Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття автодороги в смт. Дружба Північної  селищної ради міста Торецька” – 184,0 тис.грн., “Капітальний ремонт зали вільної боротьби спортивного клубу за адресою квартал Озерського, 5 смт. Новгородське м.Торецька” – 59,5 тис.грн.).

Фінансове управління військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області