тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Другий бізнес-форум української діаспори “Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір”

17–18 травня в м. Києві, вул. Житомирська, 33 (приміщення торгово-промислової палати України) відбудеться Другий бізнес-форум української діаспори “Глобальна бізнес-дипломатія: український вимір”.

В ході заходу планується обговорення найбільш актуальних питань економічного розвитку України, реалізації її експортної стратегії, залучення представників діаспори до торговельного та інвестиційного співробітництва.

Програмою Форуму передбачена участь керівників і представників органів державної влади України, неурядових організацій, дипломатичних установ, а також представників українського бізнесу за кордоном.

Також у ТПП запрошують долучитися до організації заходу об’єднання українців за кордоном, зокрема Світовий конгрес українців, Український конгресовий комітет Америки, Конгрес українців Канади, Світовий конгрес українських молодіжних організацій тощо.

Реєстрації учасників здійснюється на сайті ТПП України: www.ucci.org.ua. З уссіх питань стосовно програми заходу необхідно звертатись за тел +380444619807 або на електронну адресу: bgn-ier@ucci.org.ua.

Ознайомитись з програмою заходу

Відділ економіки та інвестиційного розвитку ВЦА м.Торецьк