тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 11.05.2018

#Освіта

Цього тижня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів №3 пройшла Всеукраїнська інформаційно-профілактична акція «Відповідальність починається з мене», метою якої є підвищення усвідомленості та інформування населення України щодо ведення здорового способу життя, підвищення соціальної активності й зміцнення, формування стійких мотивацій до самостійних занять фізичною культурою і спортом. Акція закінчилася флешмобом «Здоров’я понад усе!», який організували та провели представники учнівського самоврядування «Шкільний континент» для учнів 5-6 класів.

4 травня на базі міського управління освіти ВЦА м. Торецьк Донецької області міським методичним кабінетом був проведений Flash-семінар (теорія + практика) для вчителів початкових класів, які з 1-го вересня 2018 року будуть працювати в Новій українській школі. На заході були присутні 24 педагоги з 16 навчальних закладів загальної середньої освіти міста. Зустріч учителів була підсумковим етапом роботи Дорожньої карти, за якою педагогічна спільнота міста працювала протягом навчального року.

5 травня в актовій залі факультету ПВПК Слов’янського державного педагогічного університету відбувся Гала-концерт і нагородження переможців обласного конкурсу-огляду дитячої художньої творчості «Дерзайте, ви талановиті» дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування. У гала-концерті виступили учні з Торецька Самойленко Олексій (ЗЗСО № 8) та Потапенкова Крістіна (ЗЗСО № 9). За зайняті перші місця у різних номінаціях грамотами Департаменту освіти і науки та подарунками нагроджені Панасенко Антон (ЗЗСО № 5, кер. Герцик Л.Ф), Потапенкова Крістіна (ЦДЮТ, кер.Мелашенко О.Г.), Самойленко Олексій (ЗЗСО № 8, кер. Шалімова Г.В.), Мірошниченко Наталія (ЗЗСО № 9, кер. Лінкіна Я.О.). Грамоти та цінні подарунки вручила переможцям директор Департаменту освіти і науки Донецької облдержадміністрації Оксенчук Н.В.

5 травня у Слов’янську відбулася церемонія урочистого нагородження переможців обласного конкурсу-виставки робіт з декоративно-ужиткового та образотворчого мистецтва «Великодній дивограй». Грамотами Департаменту освіти і науки та подарунками за зайняті перші місця нагороджені Крилова Діана (ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія»), Свиридова Анастасія (ЗЗСО №10). Другі місця посіли Сахно Софія (ЦДЮТ), Гольба Яна (ЗЗСО №21), третє місце виборола Собакарь Діана (ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія»).

#Культура_і_спорт

5 травня в місті Торецьк на базі спортивного комплексу «Fit Line» відбувся турнір з міні-футболу «Футбол у кожен двір». В змаганнях приймали участь команди юнаків віком 14-15 років. І місце посіла команда «Північна зірка» (смт. Північне).

7 травня в місті Краматорськ на базі ПКіТ НКМЗ відбувся чемпіонат Донецької області «YOU’RE A STAR 2018», на якому місто Торецьк гідно представив колектив зі спортивних танців NIKADANCE на чолі з Ольгою Косіновою. За результатами чемпіонату дівчата з нашого міста вибороли низку нагород.

8 травня на чемпіонаті України з кікбоксингу WAKO, який проходив в місті Луцьк, спортсмени з міста Торецьк у складі збірної Донецької області здобули впевнені перемоги в 3-х категоріях.

#Громадянське_суспільство

8 травня пройшли заходи до Дня пам’яті та примирення та Дня перемоги над нацизмом у Другій світовій війні. За участю керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденко та його заступників, військовослужбовців, представників громадських об’єднань та мешканців міста відбулось урочисте покладання квітів до меморіального комплексу «Слава», учасники заходу прийняли участь в акції «Символ пам’яті», закріпивши мак на мапі пам’яті, та Арт-Акції «Україна-мрія», проведеної військовослужбовцями 24 окремої механізованої бригади ім. Короля Данила спільно з військово-цивільною адміністрацією міста Торецьк; ветеранів, які мужньо та самовіддано боронили нашу країну, привітали подарунками від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк. Керівник військово-цивільної адміністрації спільно з заступниками хвилиною мовчання та квітами вшанували військовослужбовців біля пам’ятного знаку, присвяченого захисникам України, полеглим за визволення міста Торецьк.

#Соціальна_сфера

10 травня вночі під час загострення проведення операції стримування і відсічі російської збройної агресії в місті Залізне було пошкоджено нежитлову частину будинку. Серед населення постраждалих не має. До ліквідації наслідків пошкоджень приступили комунальні підприємства військово-цивільної адміністрації м. Торецьк.

11 травня завдяки спільним зусиллям військово-цивільної адміністрації міста Торецьк, ПП «Техноком Н», КП «Компанія «Вода Донбасу» продовжуються роботи з ліквідування наслідків пошкодження будинку та його відновлення. Наразі розчищені внутрішнє приміщення та територія біля будинку, заміряні пошкоджені вікна будинку для подальшого ремонту, відновлено верхню частину даху та пошкодження стін будівлі.

11 травня в Консалтинговому центрі Торецького міського центру зайнятості пройшов День відкритих дверей для роботодавців за участю представників Чеської неурядової гуманітарної організації «Людина в біді». Присутні мали змогу ознайомитись з Програмою надання грантів, спрямованих на розширення власного бізнесу, а також на створення робочих місць.

Військово-цивільна адміністрація міста Торецьк оголосила фото конкурс «Моя вишивана родина». До 16 травня на своїй сторінці в соціальній мережі Facebook опублікуйте родинне фото у вишиванках, додайте хештег #Торецьк_вишивана_родина . Переможець буде обраний за найбільшою кількістю позначок «подобається», ім’я переможця буде оголошено 18 травня на офіційному веб-сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк.