тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 05.05.2018

#Освіта

27-29 квітня в закладах загальної середньої освіти проведені заходи з нагоди 100- річчя прийняття Конституції Української Народної Республіки. Усі заходи були спрямовані на виховання в учнів патріотизму, підвищення інтересу до історії та своєї Батьківщини.

30 квітня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» м. Торецьк відбулось свято-конкурс «Маленька україночка». Учасниці конкурсу презентували себе, розкривали власні захоплення та таланти, декламували вірші, демонстрували акторські здібності. Номінантами стали: Медведєва Анастасія (1клас) – «Дівчинка-перлинка», Польська Єлизавета (2 клас) – «Маленька україночка», Мосіна Ганна (3 клас) – «Співаночка» , Біла Віолетта (4 клас) – «Весняночка».

У місті Торецьк завершилася друга частина міської декади «Методист – 2018», у якій свій досвід роботи представили 12 педагогів, що запроваджують у навчально-виховний процес ефективні форми і методи роботи та мають звання «учитель-методист» і 2 методисти міського методичного кабінету. Заходи проводилися з метою підтримки творчої діяльності педагогічних працівників. Загалом у заходах декади «Методист – 2018» взяли участь 216 педагогів міста.

3 травня 2018 року у закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 20 для здобувачів освіти 7-11 класів був проведений захід «Основи гігієни та здорового способу життя», який завершено квестом «Здоровим бути – це здорово».

3 травня 2018 року в Центральній бібліотеці відбувся захід «Мати – символ добра на Землі», присвяченому Дню Матері. У рамках цього свята Оленою Симоновою було проведено майстер-клас з виготовлення закладки у вигляді дівчинки-японки в кімоно у техніці орігамі.

#Культура_і_спорт

Студентка 3-го курсу Торецького музичного коледжу, Руслана Яковлева отримала диплом в номінації «Академічний спів» на БФ «Харківські асамблеї»‎ XV відкритий конкурс «Харківські асамблеї» який проходив в національному університеті мистецтв ім. І.П. Котляревського (консерваторія) м. Харків.

27 квітня 2018 року на базі спортивного залу Торецького професійного ліцею відбулися традиційні міські змагання з баскетболу серед збірних команд під девізом «Головне багатство України – здорова молодь». У змаганнях взяли участь збірні команди Торецького професійного ліцею, Дитячої юнацької спортивної школи та загальноосвітньої школи № 9.

30 квітня діти Торецька вирушили на відпочинок до дитячого спеціалізованого санаторію «Прикарпатський» м. Яремче Івано-Франківської області.

30 квітня в парковій зоні «Пергола» товариством «Добро» центру студентів капеланства м. Львів за участю Української греко-католицької церкви відбулось весняне свято «Гаївки».

1 травня у місті Торецьк на базі центру дитячої та юнацької творчості відбувся чемпіонат з гирьового спорту.

#Громадянське_суспільство

2 травня задля здійснення заходів з благоустрою території міста завершені монтажні роботи стели на в’їзді до міста Торецьк, зі сторони міста Костянтинівки.

3 травня учасниками «Культурного майнінгу» в рамках проекту #Stuff_wars спільно з активною молоддю міста Торецьк продовжено прибирання скверу біля шахти «Центральна».

4 травня в приміщенні Центру розвитку для молоді та дітей «TEEN ДІМ» відбулась робоча зустріч голови Донецької обласної державної адміністрації, керівника Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павла Жебрівського, заступника голови облдержадміністрації Віктора Ремського спільно з керівником військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярославом Руденко, директорами підприємств, установ та організацій міста, представниками бізнесу. Зустріч відбулась задля актуалізації проблем міста та визначення напрямків їх вирішення.

#Соціальна_сфера

27 квітня Торецьким міським центром зайнятості в рамках загальнообласного ярмарку під гаслом «Побудуй кар’єру з нами», було проведено «Ярмарок вакансій», на який традиційно запрошуються роботодавці, соціальні партнери, ЗМІ, шукачі роботи та випускники навчальних закладів.

Протягом тижня у Торецьку народилось 11 малюків, зареєстровано 8 шлюбів.