тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 28.04.2018

#Освіта

25 квітня у закладах загальної середньої освіти міста проведений Єдиний урок англійської мови. У ньому взяли участь 678 учнів. Були проведені уроки з тем «Весь світ-театр», використані матеріали з файлів “Teaching-kids-shakespeare-extention-activities”, “Shakespeare lesson plan”, проведена робота з робочими листками “Shakespeare student worksheet”, “Shakespeare reading text”.

У зв’язку з 32-ми роковинами Чорнобильської трагедії бібліотека-філія № 1 провела біологічний прайм-тайм для дітей,який був присвячений екологічним наслідкам аварії на ЧАЄС.

Заклади загальної середньої освіти міста взяли участь в ХІІІ акції Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». У ході акції учні зібрали 5053, 45 грн. У цьому році кошти будуть витрачені для придбання медичного обладнання дітям з вадами слуху.

25 квітня з нагоди Дня охорони праці в Торецькому професійному ліцеї інженером з ОП ліцею Назаренко В.В. за участю страхового експерта з ОП Торецького міського відділення УВД Фонду соціального страхування Вадовської Я.О. був проведений відкритий урок за темою «28 квітня – Всесвітній день охорони праці».

#Культура_і_спорт

20-21 квітня 2018 року в м. Слов’янськ відбувся обласний етап змагань серед допризовної молоді. Щорічно ці змагання проводяться для популяризації національно-патріотичного виховання молоді та розвитку військово-спортивних видів багатоборств, залучення юнаків до систематичних занять фізичною культурою і спортом, для підготовки молоді до служби в армії. За результатами змагань збірна юнаків м. Торецьк виборола ІІ місце серед команд міст північної зони Донецької області.

19-22 квітня 2018 року в м. Краматорськ відбувся чемпіонат Донецької області з баскетболу серед юнаків 2004 року народження, присвячений пам’яті тренера Миколи Охоненка. За результатами змагань команда м. Торецьк зайняле ІІ місце (тренер Володимир Могилко), а гравця нашої команди Павла Карасьова визнано найкориснішим гравцем чемпіонату.

23 квітня 2018 року у м. Краматорськ відбувся щорічний обласний огляд-конкурс самодіяльної художньої творчості у професійно-технічних навчальних закладах, в якому учениці Торецького професійного ліцею Марочко Руслана в категорії «соло вокал» та Зозуля Сніжана в категорії «театральний жанр» стали переможцями та були нагороджені Дипломами Департаменту освіти і науки облдержадміністрації та Палацу Молоді «Юність».

25 квітням міським управлінням освіти проведений І етап обласного фестивалю-конкурсу творчості дітей з особливими потребами «Змалюй світ своїми кольорами», метою якого є розкриття здібностей та самовираження талантів дітей даної категорії. 12 дітей надали свої малюнки. Кращі роботи відправлені для участі в обласному етапі фестивалю-конкурсу.

#Громадянське_суспільство

23 квітня у малій залі Торецького музичного коледжу відбулось урочисте відправлення на дострокову службу військовослужбовців. Цієї весни 10 молодих хлопців відправляються на строкову службу до Збройних Сил України.

24 квітня на базі Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді начальником Торецького міського відділу державної реєстрації актів цивільного стану разом зі спеціалістами Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді було проведено нараду в рамках Загальнонаціонального правопросвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО». В ході наради обговорені питання щодо запобігання та протидії домашньому насильству, що робити якщо не сплачуються аліменти та яку відповідальність передбачено для неплатників аліментів.

24 квітня в приміщенні центру розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» членами Донецької обласної Ліги ділових та професійних жінок Ольгою Татаренковою та Вікторією Касьяненко проведено семінар «Потерпілі від торгівлі людьми серед нас. Допомогти може кожний». Мета заходу – вироблення партнерської позиції між представниками громадськості, підприємницьких кіл, бізнесу та органів місцевої влади щодо запобігання ризикам потрапляння в ситуацію торгівлі людьми, а також визначення шляхів виявлення постраждалих від торгівлі людьми для надання їм всебічної допомоги.

26 квітня в Торецьку пройшли заходи з нагоди 32 річниці з Дня Чорнобильської трагедії. Покласти квіти до пам’ятного знаку Героям-чорнобильцям та вшанувати загиблих, які вгамовували розбурхану стихію, зібрались заступники керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Юрій Євсіков та Олена Кульбачна, члени громадської організації «Союз Чорнобиль України» на чолі з головою організації Володимиром Шемуком, учнівська молодь та мешканці міста. В опорному закладі «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» в шкільному музеї пам’яті Чорнобильської трагедії проведена тематична екскурсія, а в актовій залі відбувся урочистий захід, підготовлений учнями закладу. В парковій зоні «Пергола» пройшов міський легкоатлетичний крос «Пам’яті героям Чорнобиля».

26 квітня керівник військово-цивільної адміністрації Ярослав Руденко прийняв участь у колегії Донецької обласної державної адміністрації, на якій розглядалися актуальні нагальні проблеми водо, електро та теплопостачання, ремонту доріг та котелень. Також на колегії розглянули регіональну програму забезпечення заходів з підготовки територіальної оборони Донецької області на 2018-2019 роки, прийняли обласну програму оздоровлення дітей на 2018-2022 роки та програму економічного розвитку сільських територій Донеччини на 2018 – 2020 роки.

27 квітня керівник військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко спільно з в.о. генерального директора ТОВ НВО «ІНКОР і Ко» Метинвест Новгородское Дмитром Цяпою та селищним головою смт. Новгородське Миколою Ленко підписали Угоду про соціальне партнерство у контексті соціально-економічного розвитку смт. Новгородське м. Торецьк Донецької області на 2018 рік.