тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 02.05.18: Брифінг Командувача операції об’єднаних сил Сергія Наєва, голови Донецької ОДА Павла Жебрівського та голови Луганської ОДА Юрія Гарбуза

У середу, 2 травня, в м. Краматорськ у Донецької обласної військово-цивільної адміністрації (вул. Олекси Тихого, буд.6) відбудеться брифінг Командувача операції об’єднаних сил Сергія Наєва з нагоди початку операції об’єднаних сил.

У брифінгу також візьмуть участь голови обласних Донецької та Луганської військово-цивільних адміністрацій Павло Жебрівський і Юрій Гарбуз, посадові особи Збройних Сил України та інших військових формувань та правоохоронних органів командування об’єднаних сил.

Акредитація журналістів обов’язкова!!!

Заявки на акредитацію необхідно надсилати на електронну адресу accreditation@ukr.net . До заявки додаються електронні копії 1-2 сторінок паспорту та редакційного посвідчення.

Акредитація триватиме до 10:00 1 травня 2018 року!

Збір акредитованих журналістів з 9:30 до 10:30 біля входу до Донецької обласної військово-цивільної адміністрації. Телефон для довідок 0986713040.

Для участі у заході прохання до представників ЗМІ мати з собою зазначені документи.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/bryfing-komanduvacha-operatsiyi-ob-yednanyh-syl-sergiya-nayeva-golovy-donetskoyi-oda-pavla-zhebrivskogo-ta-golovy-luganskoyi-oda-yuriya-garbuza/