тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 23.04.2018

#Освіта

12 квітня з метою відпрацювання дій при виникненні пожежі, в ЗЗСО І-ІІІ ступенів № 8 провели навчальну евакуацію учасників освітнього процесу. загальна евакуація відбулась за 3 хвилини 22 секунди

13 квітня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 8 відбулась акція «Чиста п’ятниця». До благоустрою пришкільноі ділянки долучилися учні 2-11 класів.

15 квітня відбувся традиційний щорічний Міжнародний дитячо-юнацький фестиваль-конкурс народного мистецтва «Смарагдові витоки».

18 квітня керівництво військово-цивільної адміністрації міста Торецьк спільно з начальником міського управління освіти та волонтерами міста на відвідали заклад загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 10. Діти зустрічали гостей невеликим концертом, а волонтери передали школярам вишиванки від аматорської групи з Західної України, які були придбані на кошти від різдвяного колядування.

20 квітня в закладі загальної середньої освіти №7 було проведено екофестиваль у рамках святкування Дня Довкілля, на якому учні шкіл міста представили свої виступи еко-бригад. Фестиваль покликаний активізувати екологічний рух, формувати екологічну культуру учнівської молоді, виявляти та підтримувати талановитих дітей та молодь.

 

#Культура_і_спорт

На Всеукраїнській гімназіаді в м. Одеса спортсменка з міста Торецьк Марія Ларина здобула два перших місця – в метанні диску з показником 35,80 метрів та штовханні ядра з показником 13,30 метрів.

Цього тижня у Торецьку поліцейські та військовослужбовці ЗСУ провели товариський футбольний матч. Гра між правоохоронцями та військовослужбовцями завершилася під лозунгом «Дружби».

15 квітня 2018 року в місті Торецьк на стадіоні «Авангард» розпочався весняний етап Першості Донецької області серед дитячо-юнацьких спортивних шкіл та спортивних клубів. Команди міста Торецьк приймали спортсменів з міста Вугледар. Спортсмени міста Торецьк поступились в обох зустрічах, проте боротьба за вихід до півфіналу ще попереду.

17 квітня в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості відбулось підведення підсумків Міського конкурсу малюнків «Чорнобиль з пам’яті не стерти». Конкурс проводився у два етапи, перший – відбірковий (в закладах освіти міста) і другий – міський, за результатами якого визначились переможці в кожній категорії.

18 квітня в м. Бахмут шкільна команда ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія» зайняла 1 місце в зональному етапі змагань «Олімпійське лелеченя». Суперниками були Бахмут, Дружківка, Костянтинівка, Соледарська і Сіверська громади.

19 квітня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 3 відбувся урочистий захід з нагоди 16-ї річниці створення Військової служби правопорядку у Збройних Силах України.
В рамках святкового заходу учні підготували концерт із вокальних та танцювальних номерів та пам’ятні подарунки, проведено екскурсію по закладу, а на пришкільному подвір’ї висаджені дерева Дружби.

20 квітня в актовій залі Торецького музичного коледжу в рамках І-го етапу Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Браття Українці» відбувся концерт Заслуженого академічного зразково-показового оркестру Збройних Сил України чолі з художнім керівником, полковником Ігорем Биковським.

21 квітня в Торецькому музичному коледжі відбувся обласний конкурс ансамблів «Сузір’я-плюс».

21 квітня з нагоди пам’яті Святих жінок-мироносиць, за участю вихованців недільної школи в актовій залі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся захід для жінок.

 

#Громадянське_суспільство

17 квітня в приміщенні центру розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» члени ініціативної групи молоді Краматорська Олена Кучерук та Всеволод Леднік презентували школярам та студентам міста проект «Не сірі будні». Захід відбувся за підтримки управління у справах сім’ї та молоді Донецької облдержадміністрації та фінансової підтримки ПРООН в Україні.

22 квітня учасниками проекту «Культурний майнінг» спільно з активною молоддю міста Торецьк в рамках проведення Дня землі організовано прибирання сходів скверу біля шахти «Центральна».

 

#Соціальна_сфера

18 квітня 2018 року в Державній установі «Торецька виправна колонія (№ 2)» відзначили професійне свято – День пожежної охорони. В цей рік для співробітників ВПО установи свято вийшло досить не ординарно. Сумісними зусиллями колективу відомчої пожежної охорони відремонтований та введений в експлуатацію пожежний автомобіль.

18 квітня, напередодні 32-ї річниці Дня Чорнобильської трагедії, з подарунками від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденка відвідали ліквідаторів Чорнобильської катастрофи нашого міста голова громадської організації «Союз Чорнобиль України» Володимир Шемук та його заступник Павло Кузнецов.

Минулого тижня на виконання Плану спільних заходів щодо попередження соціального сирітства, насильства та жорстокого поводження відносно дітей, подолання дитячої бездоглядності та попередження негативних проявів у дитячому середовищі у м. Торецьк, спеціалістами Торецького міського центру соціальних соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді спільно з спеціалістами служби у справах дітей військово-цивільної адміністрації було проведено обстеження житлово-побутових умов проживання дітей та їх сімей.