тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Увага! Сім’ї потрібна допомога!

В ніч на 13 квітня 2018 року в багатодітну родину Юдіних, яка мешкає за адресою: м. Торецьк, вул. Панфілова, буд. 18, кв. 4, прийшла біда – в будинку виникла пожежа, внаслідок якої родина залишилася без житла та коштів для існування. 

Але, як кажуть, біда одна не приходить, і після пожежі, коли батьки були зайняті вирішенням побутових проблем, одна з дівчат отримала травму голови, через що опинилася на лікуванні в медичному закладі міста Торецька.
На теперішній час діти за заявою батьків влаштовані до Центру соціально-психологічної реабілітації дітей міста Торецька, де ними опікуються спеціалісти Центру, а батьки зайняті вирішенням побутових проблем, що виникли через пожежу та часткове знищення їх будинку. Оскільки у сім’ї Юдіних дуже низький матеріальний дохід, батьки змушені мешкати у невеличкому флігелі, що вцілів після пожежі. 
На теперішній час у родини величезна потреба в одязі та взутті для дорослих та маленьких членів сім’ї, в засобах гігієни, постільній білизні, продуктах харчування, тощо. Крім того батьки бажають відремонтувати свій будинок, для чого їм необхідні віконні рами, будматеріали, двері, шпалери та меблі. 
Натепер сім’я Юдіних залишилася наодинці зі своїм нещастям, але ми живемо в цивілізованому суспільстві, кожен член якого може опинитися в аналогічній ситуації, тому батьки просять всіх небайдужих мешканців міста Торецьк допомогти їм відновити житло та знову поєднатися з дітьми.

Інформація про родину:

Мати – Юдіна Ніна Леонідівна, 25.03.1979 року народження 
Батько – Юдін Олексій Анатолійович, 18.09.1973 року народження.

Діти:

Юдіна Софія, 2010 року народження, 
Юдіна Єва, 2011 року народження, 
Юдіна Єлизавета, 2014 року народження, 
Обчев Роман, 1999 року народження.

Номер банківської картки: 5167 4900 8877 5896 на ім’я Юдіної Ніни Леонідівни.

Контактні телефони: 099 395 79 16 – Юдіна Ніна, 050 815 82 95 – Юдін Олексій.