тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 06.04.2018

#Освіта
1-2 квітня на базі Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа I-III ступенів № 6» відбулася виставка «Голодомор, Голокост, ГУЛАГ. Три трагедії на українській землі в ХХ столітті. Тоталітарний режим проти народу і людини». Виставка являє собою збірник документів, літературних, художніх і аналітичних матеріалів, що відображають історичні події, результатами яких стала загибель мільйонів. Представлені також особи і долі людей, що опинилися у вирі трьох найстрашніших трагедій ХХ століття.

2 квітня відбувся І (міський) етап обласного інтернет-конкурсу літературно-мистецької та педагогічної медіатворчості із зарубіжної літератури та інтегрованого курсу «Література» «Створи шедевр», у якому взяли участь учні та вчителі закладів загальної середньої освіти міста № 2,5,6, 9,10,17,20, ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія».

3 квітня учні закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» запросили у гості військових 24 окремої механізованої бригади імені Короля Данила. Під час зустрічі діти цікаво розповідали про роль Великодня у житті людини, про традиції святкування. Особливе місце у виступі було відведено символу Великодніх свят – писанці, та їх ритуальному виготовленню.

4 квітня на базі Центру дитячої та юнацької творчості відбувся ІІ (міський) етап Всеукраїнського фестивалю-конкурсу народних мистецтв «Смарагдові витоки», що проводиться з метою розвитку творчого потенціалу молодого покоління, спрямування його на участь у збереженні та відтворенні кращих зразків народного мистецтва, залучення до скарбниці національної спадщини засобами живопису, декоративно-ужиткового мистецтва, художніх ремесел.

4 квітня в закладі загальної середньої освіти № 8 відбулась педагогічна рада «Національна стратегія розвитку освіти України як орієнтир у визначенні пріоритетного завдання школи». Засідання пройшло у формі брейнштормінгу, педагоги працювали скрайберами -фасилітаторами. Вся інформація, яка опрацьовувалась, презентувалась в простій доступній формі (у вигляді малюнків, графіків тощо)

4 квітня – Міжнародний день поширення обізнаності щодо мінної безпеки. З нагоди цього дня в закладі загальної середньої освіти № 5 пройшов тематичний урок поширення обізнаності щодо наземних мін, вибухонебезпечних залишків війни та їх викорінення, до Торецького музичного коледжу завітали представники Шевейцарського фонду з протимінної діяльності, які займаються інформуванням населення про вибуховонебезпечні предмети. Студенти отримали корисну інформацію щодо правил поведінки та алгоритму дій при знаходженні вибухових пристроїв. 

4 квітня – Міжнародний День бродячих тварин. В закладі загальної середньої освіти № 7 учні вирішили підтримати цей День, розповівши про нього своїм друзям та учням початкової школи.

 

#Культура_і_спорт

3 квітня на репетиції оркестру народних інструментів Торецького музичного коледжу виступила Катерина Пилипенко – випускниця коледжу, магістр Інституту культури і мистецтв ДЗ «Луганський національний університет імені Тараса Шевченка». Свій виступ вона присвятила двом визначним творчім акціям: дню українського баяна та акордеона, а також 20-річчю педагогічної діяльності А.Я. Сташевського, доктора мистецтвознавства, професора, Заслуженого діяча мистецтв України, в класі якого Катерина опанувала майстерність баянного мистецтва.

«Дерзайте, ви талановиті!» – під таким гаслом 04 квітня відбувся в місті Торецьк щорічний міський конкурс-огляд дитячої художньої творчості. Конкурс дає «зелене» світло обдарованим дітям. Свої таланти демонстрували школярі з усіх навчальних закладів міста.

3 квітня оголошено кращих організаторів і фахівців спорту Донеччини за підсумками 2017-го року. Місто Торецьк посіло третє місце в зведеному рейтингу з видів спорту Донецької області за 2017 рік серед ІІ групи міст.

6 квітня 2018 року о 15.00 годині в спортивній залі закладу загальної середньої освіти №3 «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» до Міжнародного дня спорту відбудеться турнір з баскетболу, присвячений Іщенко Валентину Івановичу – вчителю фізичної культури школи №3. В турнірі приймуть участь команда ЗЗСО №3, команда ветеранів ДЮСШ та команда вчителів. Запрошуємо вболівальників приєднатись до заходу.

 

#Громадянське_суспільство

4 квітня відбулись збори Торецької міської організації партії «Блок Петра Порошенка «Солідарність».

5 квітня, напередодні Великодня, військовослужбовці завітали до центру розвитку для дітей та молоді «TEENДІМ», де разом з дітьми влаштували справжнє свято писанки.

У травні 2018 р. стартує прийом документів на обласну програму «Український донецький куркуль». У Департаменті економіки Донецької облдержадміністрації чекають суб’єктів малого підприємництва зі своїми ідеями для грантової підтримки. Заявки на участь у конкурсному відборі та відповідні документи у паперовій формі подаються особисто суб’єктом підприємництва до 13.00 години 25 квітня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою: м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6, каб. 412. Конкурсний відбір буде проведено 15 травня 2018 року.

 

#Соціальна_сфера

3 квітня з метою соціальної підтримки працівники Торецького міського центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді разом з представниками Управління соціального захисту населення військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області відвідали Торецьку виправну колонію № 2. Працівники надали вичерпну інформацію з питань: «Права отримання державної соціальної допомоги особам, які не мають право на пенсію, та особам з інвалідністю» та «Встановлення статусу ВПО особам, які зареєстровані на територіях непідконтрольних українській владі».

Торецька міська філія ДУ «Донецький обласний лабораторний центр МОЗ України на постійну роботу запрошує хіміка, докладніше про умови праці можна довідатись на сторінці у Facebook Торецького міського центру зайнятості, або зателефонувавши за номерами: 0624742520; 0624740136, електронна адреса dzerses@ukr.net

Комунальна лікувально-профілактична установа «Міський шкірно-венерологічний диспансер м. Торецька» на постійну роботу запрошує лікаря-дерматовенеролога. Деталі на сторінці у Facebook Торецького міського центру зайнятості або за телефоном 0624733028. електронна адреса dzer-kvd@ukr.net