тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 09.04.18: Фестиваль мистецтва «Авдіївка ФМ»

09 квітня 2018 року об 12:00 год. в м. Авдіївка Донецької області за адресою: проспект Центральний, буд. 28, на площі біля Палацу культури, техніки та спорту Приватного акціонерного товариства «Авдіївський коксохімічний завод», в рамках проведення культурно-мистецьких заходів до Великодневих свят, відбудеться фестиваль мистецтва «Авдіївка ФМ».

Організатором заходу виступає управління культури і туризму Донецької облдержадміністрації сумісно з Донецьким обласним учбово-методичний центром культури і комунальним підприємством “Донецьккіновідеопрокат” за підтримки Міністерства культури України та Донецької облдержадміністрації.

Метою свята є відновлення вікових національних українських традицій, сприяння культурному об’єднанню суспільства України та залучення широких мас місцевого населення до популяризації української культури.

У рамках заходу планується проведення концерту естрадно-духового оркестру Палацу культури “Металургів” та народного вокального ансамблю “Мелодія” (м. Маріуполь), танцювального флешмобу, дефіле українського одягу (м. Харків), концерт колективів Донецької області, конкурсно-розважальні програми для дітей та дорослих, фестиваль вуличної їжі, експозиція майстрів ужиткового та декоративно-прикладного мистецтва, майстер-класи, науковий пікнік (вернісаж творчих наукових робіт та проектів, науковий інтерактив, хімічне шоу), розмальовка великих Великодніх писанок, літературні читання (Сергій Жадан), образотворчий майданчик.

Крім того, на свято запрошені українська співачка, телеведуча, заслужена артистка України, радник Міністра культури України – Анжеліка Рудницька та артисти української естради (гурти: “Жадан і Собаки”, Папа Карло”, “Фіолет” та ін.)

Запрошуємо всіх на фестиваль мистецтва «Авдіївка ФМ» – простір творчого натхнення, де кожний, хто завітає, порине в атмосферу сучасної музики, театрального мистецтва, народних традицій і родинного свята.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/56265-2/