тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оголошено черговий конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва

Шановні пані та панове, доброго дня!  Відповідно до розпорядження голови облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації від 05.05.2017 №466 «Про порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів», зареєстрованого в Головному територіальному управлінні юстиції у Донецькій області 05.05.2017 року за № 78/2285 (зі змінами), оголошено конкурсний відбір проектів суб’єктів малого підприємництва, за якими буде надаватись фінансова підтримка  на реалізацію проектів.

Інформацію для розповсюдження розміщено на сайті облдержадміністрації dn.gov.ua у розділах «Оголошення», «Поточна діяльність» (підрозділи «Український донецький куркуль», «Малий та середній бізнес»).

Заявки на участь у  конкурсному відборі та відповідні документи подаються до 13-00 години 25 квітня 2018 року департаменту економіки облдержадміністрації за адресою:  м. Краматорськ, вул. Б. Хмельницького, 6,  каб. 412.  Проведення конкурсного відбору заплановано на 15 травня 2018 року.