тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 30.03.2018

#Освіта

22 березня 2018 року у місті Краматорськ відбувся фінал обласного етапу ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків.
Команда м. Торецьк «Коло ідей» під керівництвом учителя історії та правознавства вищої кваліфікаційної категорії, Корінєвої Олени Анатоліївни посіла почесне ІІ місце у фіналі обласного етапу ХХ Всеукраїнського турніру юних істориків та розраховує, що її найкращі гравці ввійдуть до складу збірної Донецької області та продовжать змагання у місті Вінниця на Всеукраїнському турнірі юних істориків.

Студенти ДонДКТУ м. Торецьк взяли участь у конкурсі історичних проектів для молоді «Історія моєї громади: Минуле для спільного майбутнього». Результати дослідження були представлені на конференції з краєзнавчої роботи у ДонДКТУ.

В закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 підвели підсумки березня з реалізації екологічного проекту “Екологічний календар”. До Всесвітнього дня води був проведений конкурс малюнків «Бережи воду – збережи світ». Найкращі роботи учнів були нагороджені грамотами.
В закладах загальної середньої освіти міста з нагоди «Дня Національної гвардії України» проведено ряд заходів. Учнями школи була проведені інформаційні хвилини, конкурси малюнків, військово-патріотичній ігри.
Торецький професійний ліцей підтримав відзначення Міжнародного дня просвіти з питань мінної небезпеки і допомоги в діяльності, пов’язаної з розмінуванням. Для учнів освітнього закладу інженером з охорони праці Назаренко Вікторією Валеріївною та викладачем предмету «Захист Вітчизни» Алексютіним Анатолієм Анатолійовичем проведений просвітницький захід щодо знань та навичок безпечної поведінки при знаходженні вибухонебезпечних предметів та речовин.

27 березня у ЗЗСО №2 благодійний фонд «БФ «Глобальна синергія» проводив тренінг для представників навчальних закладів за темою «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника «Крок за кроком». Посібник створено з урахуванням Глобальних Цілей Сталого розвитку-2030 задля підвищення обізнаності з основами сталого способу життя, сприяння стабільному розвитку українського суспільства.

29 березня у м.Краматорськ відбувся ІІІ (обласний) етап конкурсу ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», у якому взяли участь переможці ІІ (міського) етапу. Учасники конкурсу від нашого міста показали високий рівень підготовки та одержали заслужені нагороди. Перші місця посіли Хайрулліна Дар’я (ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія»), Богатова Марія (ЗЗСО №9), друге – Едігер Ганна (ЗЗСО №10), третє – Полосенко Єлизавета (ЗЗСО №9). Тарасенко Дар’я (ЗЗСО №20) одержала сертифікат учасника.

30 березня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів № 7 до свята Великодня була проведена виставка дитячих поробок «Свята писанка».

 

#Культура_і_спорт

З 27 березня в місті Южний Одеської області проходили змагання чемпіонату України з вільної боротьби серед юніорів та юніорок 1998-2000 років народження.
У ваговій категорії 50 кг «золото» здобула спортсменка з міста Торецьк Тетяна Профатілова, яка в черговий раз підтвердила звання чемпіонки України. Напередодні, на чемпіонаті України, який відбувся 6-8 березня 2018 року в м. Бахмут, Тетяна також здобула «золото».

27 березня в Центрі дитячої та юнацької творчості проведений конкурс-огляд дитячої художньої творчості дітей пільгових категорій дошкільного віку «Дерзай, малюк», який проходить з метою виявлення обдарованої малечі у різних видах діяльності, їх розвитку та надання системної підтримки, удосконалення роботи з естетичного розвитку дітей на кращих традиціях української національної культури.

30 березня 2018 року на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» відбулася «Спартакіада серед допризовної та призовної молоді міста Торецьк», у якій взяли участь представники закладів освіти міста.

30 березня в бібліотеці-філіалі № 7 ЦБС м. Торецька відбувся вечір поезії «Поетичні візерунки».

 

#Громадянське_суспільство

23 березня у Краматорську пройшла робоча зустріч заступника керівника Донецької облдержадміністрації Сергія Добряка та представників структурних підрозділів з представниками громадських організацій, які опікуються питаннями постраждалих від Чорнобильської катастрофи. Метою заходу було виявлення соціальних проблем та вжиття заходів щодо їх розв’язання.

28 березня за участю заступника керівника ДПРЗ №22 Замазія Андрія Павловича під час Дня відкритих дверей для роботодавців в Консалтинговому центрі Торецького міського центру зайнятості розглянуті питання забезпечення пожежної безпеки та виконання плану протипожежних заходів по усуненню основних протипожежних недоліків у 2017 році та плани їх виконання у 2018 році.

27 березня у ЗЗСО №2 благодійним фондом «БФ «Глобальна синергія» проведено тренінг для представників навчальних закладів за темою «Впровадження оновлених додатків до навчально-методичного мультимедійного посібника «Крок за кроком». Посібник створено з урахуванням Глобальних Цілей Сталого розвитку-2030 задля підвищення обізнаності з основами сталого способу життя, сприяння стабільному розвитку українського суспільства. «Крок за кроком» розробляв Регіональний екологічний центр для Центральної та Східної Європи у тісній співпраці з провідними українськими експертами та представниками організацій громадянського суспільства за підтримки уряду Королівства Норвегія.

28 березня 2018 року в рамках моніторингової роботи проекту «Папа для України» в приміщенні центру розвитку для молоді та дітей «TEENДІМ» відбулась зустріч представників Міжнародної Гуманітарної Організації «Save the Children» та мешканців міста.

 

#Соціальна_сфера

Адміністрація КЗ «Центр первинної медико-санітарної допомоги» м. Торецька інформує про зміну номерів телефонів:
Приймальня ЦПМСД – з 3-71-96 на 4-04-60
Реєстратура амбулаторії ЗП-СМ № 1 – 3-73-23 на 4-05-13
Реєстратура амбулаторії ЗП-СМ № 2 – з 3-65-59 на 4-02-11

В Торецькій виправній колонії (№2)» розпочато підготовку інженерно-технічних засобів до роботи у весняно-літній період. 28 березня 2018 року було проведено комісійне обстеження об’єктів установи з метою планування робіт, необхідних для підготовки колонії до роботи в весняно-літній період 2018 року.
В Торецькій виправній колонії (№ 2), що на Донеччині, придбали нове обладнання для пекарні. В минулому 2017 році в пекарню Державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2)» було закуплено, а в 2018 році – встановлено нову двійну панель керування: пекарською шафою та шафою розстойки тіста. Нове обладнання допоможе чітко та якісно регулювати процеси розстойки та випікання тіста. Це приладдя стало ще одним помічником в нелегкій, але такій потрібній роботі пекарів.