тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Павло Жебрівський з робочим візитом відвідав Мирноград

Голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський з робочим візитом відвідав Мирноград.
Очільник області вручив ключі від квартири дитині-сироті. Під час вручення Павло Жебрівський оглянув придбане житло та зазначив, що програма надання житла для дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування на умовах співфінансування з обласного та місцевих бюджетів буде продовжена у поточному році.

Під час візиту Павло Жебрівський зустрівся з переможцем грантового проекту “Український донецький куркуль”. Переселенка Олена Брюховець створила у Мирнограді цех з переробки м’ясних продуктів та виготовлення напівфабрикатів.
“Дуже приємно бачити розвиток моїх дітей – “куркулів”. Важливо те, що вам вдалося створити повний цикл виробництва та виробляти продукт з високою доданою вартістю. Розвивайтесь та виходьте на нові ринки, розширюйте асортимент, і ви станете справжньою прикрасою міста. У Європі основу економіки складають малі та середні прідприємства, я сподіваюсь, що ви станете взірцем для багатьох”, – підкреслив Павло Жебрівський.
Також голова ОДА оглянув хід робіт з реконструкції будівлі гуртожитку під житловий будинок для внутрішньо переміщених осіб, які фінансуються у рамках спільної програми Європейського інвестиційного банку та Уряду України. Будинок розрахований на 38 квартир.