тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тижневий інформаційний дайджест подій міста Торецьк 23.03.2018

#Освіта
15-17 березня в Київському Палаці дітей та юнацтва відбулася Дев’ята міжнародна виставка «Сучасні заклади освіти» та Сьома міжнародна виставка освіти за кордоном «World Edu», у якій взяли участь понад 700 українських та зарубіжних освітніх закладів. Колектив закладу загальної середньої освіти I-III ступенів № 3 м. Торецьк Донецької області «Спеціалізована школа з поглибленим вивченням англійської мови» отримав срібну медаль.
Колектив Торецького професійного ліцею третій рік поспіль приймає участь у Виставці. Окрім виставкової експозиції ліцеєм була подана заявка і конкурсні матеріали на участь у Рейтинговому конкурсі та Конкурсі з номінацій.
17 березня відбулась Регіональна конференція Малої академії наук України (м. Краматорськ). Вітаємо з перемогою у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт старшокласників учнів Опорного закладу «Торецька загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 6» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк та їх учителів-наставників.
17 березня учениця 11 класу ЗЗСО «Художньо-естетична гімназія» м. Торецьк Донецької обл. Хайруліна Дар’я (керівник учитель української мови Бугакова С.В.) брала участь у Регіональній конференції МАН. Вона була учасницею секції «Українська філологія» й захищала свою наукову роботу «Маки червоні – маки пам’яті». Дар’я стала переможцем і посіла ІІІ місце. Вітаємо з перемогою.
19 березня в Торецькому професійному ліцеї відбулась щорічна виставка-конкурс писанкарства «Слобожанська писанка» серед учнів та інженерно-педагогічних працівників ліцею.
20 березня на базі закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів «Художньо-естетична гімназія» військово-цивільної адміністрації міста Торецьк відбулось друге заняття обласної школи новаторства керівних кадрів за темою «Інноваційний менеджмент». До початку роботи гості мали можливість оглянути виставку «Від творчого учителя – до творчого учня».
21 березня в опорному закладі міста Торецьк в рамках проведення місячника пожежної безпеки 21 березня була організована виставка моделей із конструкторів на тему «Пожежна охорона очима дітей». Учнями 1-9 класів були представлені моделі станцій МНС, пожежних машин, інших рятувальних засобів, що стали результатом спільної роботи учнів і вчителів під час вивчення курсу «Математика у вимірі 3D».
21 березня в закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів м. Торецьк № 9 відбувся міський конкурс ораторського мистецтва «Заговори, щоб я тебе побачив», на якому учні 9 – 11 класів відстоювали честь своїх навчальних закладів, виголошували промови на задані теми.
21 березня в закладі загальної середньої освіти І-ІІ ступенів м. Торецьк № 12 відбувся конкурс малюнків під гаслом «СБУ очима дітей».
23 березня в Торецькому професійному ліцеї відбувся флешмоб «Тризуб гуртує», присвячений відзначенню 100-річчя від дня, коли Українською Центральною Радою було прийнято тризуб як Великий і Малий державний Герб УНР (1918 рік).
 
17-18 березня в Слов’янську пройшов чемпіонат Донецької області з легкоатлетичного кросу серед дорослих, молоді, юніорів та юнаків, за звання найшвидших змагались близько 80 спортсменів з різних куточків нашої області – учасники представляли Слов’янськ, Маріуполь, Торецьк, Бахмут та Мирноград.
17 березня 2018 року в Краматорську проходив обласний конкурс читців пам’яті великого українського поета Т.Г.Шевченка «В сім’ї вольній, новій». Юна торетчанка, студентка 1 курсу Донбаського державного коледжу технологій та управління, Гордієнко Христина стала Лауреатом 1 ступеня конкурсу.
23 березня року в Центрі дитячої та юнацької творчості пройшов Міський етап Всеукраїнського фестивалю хореографічного мистецтва «Магія танцю».
23 березня в закладі загальної середньої освіти м. Торецьк № 20 відбувся міський етап змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я».
 
#Громадянське_суспільство
16-17 березня пройшов фестиваль громад м. Святогірськ, організований Міжнародною організацією з міграції для ініціативних груп, що брали участь у проекті МОМ «Підтримка стабілізації громад, що зазнали наслідків конфлікту на Донбасі». Наше місто представляла делегація із 10 осіб.
21 березня учасниками проекту «Культурний майнінг» презентовано проект #Stuff_wars мешканцям міста Торецьк.
 
#Соціальна_сфера
Протягом тижня у Торецьку народилось 11 малюків та зареєстровано 2 шлюби.
У квітні розпочинається національна кампанія з вибору лікаря: українці зможуть обрати терапевтів, педіатрів чи сімейних лікарів. Алгоритм вибору лікаря та підписання декларацій прописаний в документі «Порядок вибору лікаря, який надає первинну медичну допомогу», який набирає чинності з 01.04.2018 року. З більш детальною інформацією можна ознайомитись в місцевих газетах Торецька (Дзержинський шахтар від 23.03.2018 № 12, Дзержинський уєзд від 22.03.2018 № 12).