тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Шановні, любі наші жінки!

Серед усіх свят 8 Березня відзначається своєю особливою чарівністю і неповторністю, є символом сердечності, доброти, кохання, радості і тепла.

Кожна жінка уособлює Весну, Любов та Красу. Жінка одночасно може бути турботливою мамою, сильним керівником, лагідною дружиною, надійним професіоналом та воїном, здатним захищати рідну землю. Сучасній жінці підвладно все. Проте, як і багато віків тому, більш за все їй потрібне кохання рідної людини, любов і повага дітей, шана та турбота друзів.
Усе найдорожче, що є у нашому житті пов’язане з жінкою – ніжні матері, турботливі бабусі, любі сестри, кохані дружини, милі доньки й онучки!
Без Вас, любі жінки, не було б стільки кохання і тепла. Ви робите цей світ кращим, спонукаєте нас чоловіків до подвигів, шляхетних вчинків і добрих справ. Ви є берегинями сімейного вогнища. Саме від Вас залежить добробут у домі, що вприває і на завтрашній день нашої України
Нехай ваші турботи будуть приємними, а кожен день – зігрітий щастям, присутністю рідних, близьких, коханих, наповнений новими відкриттями та здобутками! Нехай поруч з вами завжди будуть лише гідні люди, а весна дарує вам радість, впевненість, щастя, любов та мир! 
Будьте завжди сповнені віри, надії та оптимізму, а Ваші обличчя ніколи не покидають чарівні посмішки. Нехай здійсняться усі Ваші заповітні мрії та прекрасні почуття подарують натхнення для нових успіхів і перемог!
Зі святом вас, дорогі жінки!

З повагою, 
керівник військово-цивільної
адміністрації міста Торецьк Ярослав Руденко

28827020 1206352192829479 6562876274845192656 o