тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

«Основна мета – повернення Донеччини в єдиний український простір» – Павло Жебрівський

У Донецькій області збільшується кількість заходів, покликаних об’єднати суспільство та підвищити рівень культури області. Про це під час публічного звіту заявив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Очільник області зазначив, що протягом 2017 року було проведено декілька масштабних заходів, які об’єднали понад 500 тисяч мешканців різних міст Донеччини.

«Важливо те, що три міста Донеччини провели 100% заміну всіх табличок назв вулиць та інших об’єктів топоніміки, рекламних вивісок тощо. Усього Покрвськ, Дружківка та Вугледар замінили понад 7000 вивісок. Як я і обіцяв, ми спрямували цим містам додатково 60 млн гривень для реалізації нагальних інфраструктурних проектів», – заявив Павло Жебрівський.

Він також зазначив, що для інформування мешканців області та подолання інформаційної агресії протягом 2017 року було видано 51 номер газети «Вісті Донбасу», 1,5мільйони примірників тижневика були розповсюджені вздовж лінії  розмежування. Також було встановлено 16 інформаційних стендів на КПВВ з друкованими матеріалами, покликаними надати допомогу мешканцям області.

«Хотілося б зазначити, що вперше за сто років ми провели справжній Офіцерській бал з нагоди Дня Збройних Сил України, у якому взяло участь 300 бойових офіцерів. Проведення балу дозволило зібрати 62, 5 тисячі гривень для Часовоярського військового шпиталю», – наголосив Павло Жебрівський.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/osnovna-meta-povernennya-donechchyny-v-yedynyj-ukrayinskyj-prostir-pavlo-zhebrivskyj/