тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Інформація щодо африканської чуми свиней

Торецьке міське управління Держпродспоживслужби повідомляє про підтвердження Дніпропетровською регіональною державною лабораторією ветеринарної медицини спалаху африканської чуми свиней в мисливському угідді «Шайтанська лісова дача» Великоновосілківського району Донецької області.

Кількість спалахів хвороби – 1 спалах ( дикі кабани у кількості 3 голови: 2 голови віком до 6 місяців; 1 голова – віком більше 6 місяців).

Епізоотичним осередком визначено місце виявлення загиблих тварин у мисливському угідді «Шайтанська лісова дача» Великоновосілківського району Донецької області.

Визначено:

зона захисту – мисливське угіддя «Шайтанська лісова дача» Великоновосілківського району Донецької області радіусом 3 км від осередку;

зона нагляду – у Великоновосілківському району територія в адміністративних межах с. Новомайорське, с. Євгенівка та сільськогосподарські і мисливські угіддя радіусом 10 км від меж зони захисту, а також мисливські угіддя (без врахування територій населених пунктів і підприємств) радіусом від 10 до 20 км меж зони захисту.

Згідно Наказу Міністерства аграрної політики та продовольства України від 07.03.2017 р. №111 «Про затвердження інструкції з профілактики та боротьби з африканською чумою свиней» Торецьким міським управлінням ДПСС приймаються відповідні заходи з недопущення розповсюдження африканської чуми свиней на території м.Торецьк.