тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Павло Жебрівський взяв участь у засідання колегії регіонального управління прикордонної служби

07.02.2018 відбулося перше засідання колегії новоствореного Донецько-Луганського регіонального управління Державної Прикордонної служби України, на якій розглянули основні завдання на поточний рік.

У засіданні колегії взяв участь перший заступник Голови Державної прикордонної служби України генерал-лейтенант Василь Серватюки, голова  Донецької обласної військово-цивільної адміністрації Павло Жебрівський, керівний склад органів та підрозділів регіонального управління.

На колегії відмічалося, що головним пріоритетом для Донецько-Луганського регіонального управління  будуть люди, які охороняють лінію зіткнення. Важливим є забезпечення їх соціального пакету, а це гідні грошові виплати, кар’єрне зростання, турбота про здоров’я персоналу та членів сімей й надання їм житла.

Слід згадати, що прикордонники, знаходячись в зоні проведення АТО прикладають усіх можливих зусиль для збереження не тільки людських життів, а й збереження об’єктів інфраструктури.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/pavlo-zhebrivskyj-vzyav-uchast-u-zasidannya-kolegiyi-novostvorenogo-donetsko-luganskogo-regionalnogo-upravlinnya-prykordonnoyi-sluzhby/