тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Сергіївці вручили пожежно-рятувальну техніку та провели колегію

25.01.2018 у с. Сергіївка Андріївської ОТГ за участі голови Донецької облдержадміністрації Павла Жебрівського відбулось урочисте вручення пожежно- рятувальної техніки керівництву підпорядкованих підрозділів Головного управління ДСНС України у Донецькій області.  6 пожежно-рятувальних автомобілів отримали міста Слов′янськ, Краматорськ, Волноваха, Костянтинівка, Маріуполь та селище Олександрівка. Техніку закуплено за кошти державного бюджету на загальну суму 40 млн.грн.

Після урочистостей у Сергіївці відбулося перше в цьому році засідання колегії Донецької облдержадміністрації. Під час засідання були розглянуті питання про виконання Програми соціального і економічного розвитку Донецької області за 2017 рік та проект Програми соціального і економічного розвитку Донецької області за 2018 рік. Планується, що основний наголос у розвитку області ставитимуть на залученні інвестицій, енергоефективності, розвитку соціальних стандартів, реалізації інфраструктурних проектів.

Окремим блоком програма передбачає надання сприятливих умов для бізнесу, створення нових робочих місць. Прийняття відповідного закону України не обійшлося без допомоги народних депутатів Максима Єфімова та Олега Недави, які взяли участь у засіданні колегії.

За словами Павла Жебрівського, в процесі реалізації програма буде дещо доповнена та відкоригована. Для цього очільник області запросив долучатися голів міст, керівників громад та районів.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/u-sergiyivtsi-vruchyly-pozhezhno-ryatuvalnu-tehniku-ta-provely-kolegiyu/