тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оголошується відкритий конкурс № 22 щодо визначення автомобільного перевізника у місті Торецьку

Конкурс проводиться відповідно до пункту 48 частини 1 статті 4 Закону України «Про військово-цивільні адміністрації», статей 43-46 Закону України «Про автомобільний транспорт», Порядку проведення конкурсу з перевезення пасажирів на автобусному маршруті загального користування, затвердженому постановою Кабінету Міністрів України від 03.12.2008 р. № 1081, з метою створення безпечних умов для перевезення пасажирів автомобільним транспортом, покращення якості пасажирських перевезень, створення конкурентного середовища, забезпечення оновлення рухомого складу, підвищення рівня безпеки перевезень пасажирів.

Організатор перевезень –  військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області.

Основні характеристики об’єкту конкурсу та вимоги до претендентів оприлюдненні на офіційному сайті військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області в розділі «Транспорт і зв’язок» – рубрика «Оголошення про проведення конкурсу з перевезення пасажирів на міських автобусних маршрутах загального користування у м. Торецьку» або в міській газеті «Дзержинський шахтар» від 26 січня 2018 р. № 4 (11192).

 

Детальніше – http://www.toretsk-vca.gov.ua/transport-i-zv-yazok/1521-ogoloshennya-pro-provedennya-konkursu-z-perevezennya-pasazhiriv-na-miskikh-avtobusnikh-marshrutakh-zagalnogo-koristuvannya-u-m-toretsku-2