тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 18.01.17: У Соледарі запустять нові виробничі лінії по випуску очищеної солі

18 січня о 10:00 у Соледарі відбудеться урочистий запуск роботи нової виробничої лінії по випуску очищеної солі на руднику №4 та паралельно на руднику № 1,3 ДП «Артемсіль».

Програма по реконструкції і модернізації всіх рудників була розпочата на підприємстві ще в 2016 році. Основні інвестиції в закупівлю імпортного високотехнологічного обладнання склали 23,5 млн. грн.  Системи для очищення і фасування солі були закуплені через електронну систему Prozorro, що дозволило вибрати найкраще обладнання за прийнятною ціною. Вкладені інвестиції в даний проект можуть окупитися вже через 1,5 року і далі приносити вагомий прибуток.

Процес по очищенню солі (фотосепарація), який запровадили в ДП «Артемсіль», дозволяє усунути з кам’яної солі темні включення природного походження (ангідриди). В результаті сіль не тільки набуде білосніжний привабливий вигляд, але і збільшується вміст NaCl.

Харчова сіль після додаткового очищення і якісного пакування буде відповідати європейським нормам якості. Основні країни, куди буде направлятися продукція – Угорщина, Польща, Румунія, Чехія, Словаччина, Сербія та ін. На цих ринках ДП «Артемсіль» вже присутнє зі своєю технічною продукцією.

Запрошуємо представників ЗМІ. Акредитація за телефоном – 050 15 56 394 Олександр.