тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

На дорогах Донеччини з’являться габаритно-вагові комплекси Укртрансбезпеки

Сьогодні у Краматорську відбулося урочисте вручення головою Укртрансбезпеки Михайлом Ноняком сертифікатів на 3 пересувні габаритно-вагові комплекси  голові Донецької облдержадміністрації Павлу Жебрівському.

Як зазначив голова Укртрансбезпеки Михайло Ноняк, зараз дуже багато коштів вкладається у ремонт доріг, і особливо це видно на прикладі Донецької області. Пересувні габаритно-вагові комплекси іноземного виробництва пройшли українську сертифікацію та допоможуть зберегти дороги від руйнування, адже щорічно важким транспортом руйнується доріг майже на 2 мільярди гривень. З наступного року комплекси мають бути оснащені системою GPS, фото-відеофіксації.

«Пересувні габаритно-вагові комплекси будуть розміщені по свій області, один буде біля Лиману, там де будують дорогу та ходить важковаговий транспорт. На умовах співфінансування ми маємо докупити ще кілька машин та встановити їх на нових дорогах, щоб фури не добили нове. Бо якщо гарантія на дорогу 10 років, то й слугувати вона має стільки. На перевантажений транспорт будуть накладатися штрафи», – зазначив голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.