тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Інклюзивний бал «Країна Надії – 2017» у Краматорську

Сьогодні у Краматорську на Донеччині вперше відбувся інклюзивний бал «Країна Надії – 2017». У заході взяли участь заступники керівника Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський та Ігор Стокоз. Інклюзивний бал проводиться за ініціативи Державної реабілітаційної установи «Центр комплексної реабілітації для осіб з інвалідністю» «Донбас».

«Проводити подібні заходи – це чудова традиція і ми маємо її продовжувати. А найголовніше, що ці традиції започатковують люди з інвалідністю. Я дивлюсь на вас і розумію, що завдяки вам міцнішає віри у силу життя, в те, що люди можуть подолати практично все. Я хочу, щоб ви і надалі давали нам приклад, як жити повним життям та любити цей світ», – наголосив заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз.

Заступник голови Донецької облдержадміністрації Віктор Ремський підкреслив, що у держави та облдержадміністрації багато задач для вирішення проблем людей з інвалідністю, тому головна задача всіх нас  – дати можливість людям з інвалідністю реалізувати себе.