тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Міські змагання з футболу, присвячені Міжнародному дню студента

16 та 17 листопада 2017 року за підтримки керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Ярослава Руденка у спортивній залі Торецького професійного ліцею відбулись міські змагання з футболу серед студентської молоді, присвячені Міжнародному дню студента.

У змаганнях прийняли участь футбольні команди Торецького професійного ліцею, Торецького професійного гірничого ліцею, Донбаського державного коледжу технологій та управління та Торецького музичного коледжу.
Перше місце зайняла команда Донбаського державного коледжу технологій та управління, друге місце – команда Торецького професійного гірничого ліцею, третє місце посіли гравці Торецького професійного ліцею.

Переможці змагань були нагороджені кубками, медалями та грамотами військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області. Голова міської федерації футболу Володимир Шатравка за зайняте перше місце в змаганнях нагородив футбольним м’ячем команду Донбаського державного коледжу технологій та управління. Тренер команди Торецького професійного ліцею Юрій Частокол був нагороджений грамотою міської федерації футболу за вагомий внесок в розвиток футболу в місті Торецьк.