тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 06 листопада по 10 листопада 2017 року

За період з 06 листопада по 10 листопада 2017 року надходження коштів до загального фонду міського бюджету  склали 23637,3тис.грн.,  в тому числі: податки та збори – 2631,6 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 20836,2 тис.грн., трансферти з обласного бюджету – 169,5 тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків на початок періоду профінансовані видатки в сумі 21845,5тис. грн., у тому числі:

*по загальному фонду в сумі 21278,7 тис. грн., з них  захищені статті видатків складають 19934,3 тис.грн., а саме:

– заробітна плата з нарахуваннями – 1881,2тис.грн.,

– оплата енергоносіїв – 1742,4 тис.грн., 

– медикаменти та перев’язувальні матеріали – 212,1 тис.грн.,

– продукти харчування – 228,7 тис.грн.

– лікування хворих на цукровий та нецукровий діабет –  89,2тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги сім’ям з дітьми, малозабезпеченим сім’ям, дітям-інвалідам, інвалідам з дитинства, тимчасової державної допомоги та допомоги на догляд за інвалідом І чи ІІ групи внаслідок психічного розладу –   5812,5 тис.грн.

– виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та  виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя –  83,7 тис.грн.

– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 16,6 тис.грн.,

– надання  пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкової території), вивезення побутового сміття та рідких нечистот – 9867,9 тис.грн.

*по спеціальному фонду фінансування склало 566,8 тис.грн., з них:

1. За рахунок коштів міського бюджету профінансовано видатки у сумі 10,2тис.грн.

2. За рахунок передачі коштів субвенції з обласного бюджету за напрямком   «Підвищення якості і доступності надання адміністративних послуг у м.Торецьку шляхом створення Центру надання адміністративних послуг» ( реконструкція адміністративної будівлі за адресою: Донецька область, м.Торецьк, вул.Дружби, 24а під Центр надання адміністративних послуг) -169,5 тис.грн.

3. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічний розвитку профінансовано видатки у сумі 387,1 тис.грн.(“Капітальний ремонт ліфтів в багатоквартирних житлових будинках”).

 

Заступник начальника бюджетного відділу фінансового управління військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Н.А.Шабельник