тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Відпочинок багатодітних сімей у 2018 році

Відділ з питань молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області повідомляє, що управлінням у справах сім’ї та молоді Донецької обласної державної адміністрації у 2018 році планується створення тематичних відпочинкових змін для багатодітних сімей у дитячих закладах оздоровлення та відпочинку Донецької області.

На вищезазначені зміни можуть направлятися:
– багатодітні родини (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років). Наявність дітей віком від 4 до 7 років є обов’язковою умовою для відпочинку багатодітної родини;
– сім’ї, що сповідують будь-яку релігію (від 3 та більше дітей віком від 4 до 16 років).

Тривалість оздоровчої зміни становить 14 днів. Дітям надаються путівки до дитячих закладів оздоровлення та відпочинку на безоплатній основі, а дорослим необхідно буде оплатити харчування у розмірі (орієнтовно) 1500 грн. 

Для формування списку бажаючих з вищезазначених категорійна отримання путівоку 2018 році, сім’ям необхідно в строк до 01 грудня 2017 року звернутися до відділу з питань молоді та спорту військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області за адресою: м. Торецьк, вул. Маяковського, буд. 26 або за телефоном (06247) 4-32-91.