тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Східний Експортний Форум у Краматорську

08.11.2017 на Донеччині у Краматорську проходить Східний Експортний Форум, участь у якому прийняла в.о. заступника керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області Олена Кульбачна.

Це вже другий масштабний захід, організований Центром підтримки бізнесу м. Краматорськ, основаним на базі торговельно-промислової палати, за підтримки ЄБРР.

Учасників форуму привітали заступник голови Донецької облдержадміністрації Ігор Стокоз, президент Донецької ТПП Ельвіра Севост′яненко, представник уряду Нігерії Петер Момоду. Зокрема, Ігор Стокоз під час виступу підкреслив, що Східний Експортний Форум допоможе вийти експортерам Донеччини на зовнішні ринки, і це позитивно змінить економіку Донецької області та України в цілому.

«Мета форуму – підвищення конкурентоспроможності місцевого малого та середнього бізнесу на зовнішніх ринках, зокрема ринку Європейського Союзу, інформування бізнесу регіону про переваги та можливості Угоди про Асоціацію між Україною та ЄС, Угоду про зону вільної торгівлі між Україною та Канадою тощо», – зазначила директор Центру підтримки бізнесу м. Краматорськ Яна Севастьяник.

Під час роботи секцій учасники говорили про стан виконання умови ГЗВТ Україною та ключові фактори змін економіки оновленої Донеччини, участь українських підприємств в державних закупівлях ЄС, а також мали можливість провести індивідуальні переговори з представниками торговельно-промислової палати України за кордоном, міжнародних організацій та проектів.

5 97

6 90

8 66

1 154 555x370

 

 

Додаткова інформація: http://dn.gov.ua/shidnyj-eksportnyj-forum-u-kramatorsku/