тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 25.10.17: У Світлодарську відкриють відремонтований дитсадок за підтримки ПРООН та Японії

25 жовтня в Світлодарську Донецької області відкриють відремонтований дитячий садок №10 «Радуга». Ремонт приміщення був здійснений Програмою розвитку ООН в Україні за фінансової підтримки уряду Японії. Загальна вартість робіт – 77 тис. дол. США.

В будівлі була здійснена повна заміна та утеплення покрівлі (1500 м2) та встановлені нові вентиляційні та водоприймальні канали. Будівельники також встановили нові пожежні сході. Заміна покрівлі призведе до більш комфортного прибування у будівлі як дітей, так і персоналу, а також суттєво зменшить витрати на теплоенергію.

Відкриття відбудеться 25 жовтня о 14:30 за адресою: м. Світлодарськ, буд. 54а, дитячий садок №10 «Радуга».

У заході візьмуть участь:

  • Віктор Мунтяну, керівник Програми відновлення та розбудови миру, ПРООН
  • Ігор Стокоз, заступник голови Донецької облдержадміністрації, керівника обласної військово-цивільної адміністрації
  • Анатолій Брехунець, голова Світлодарської міської ради

Для представників ЗМІ буде організований трансфер із міст Краматорськ і Слов’янськ до Світлодарська та назад. Деталі щодо місця збору і часу відправлення будуть надані після реєстрації у вівторок, 24 жовтня. 

Для реєстрації необхідно надіслати лист з підтвердженням участі (повне ім’я, назва видання, контактні дані) на адресу Yuliia.Samus@undp.org  або за телефоном +38 0971391475 до 24 жовтня, 16:00.

Запити ЗМІ: Юлія Самусь, Yuliia.Samus@undp.org , 097 1371475

З 2015 року Програма відновлення та розбудови миру ПРООН за фінансової підтримки уряду Японії відновила 35 об’єктів соціально-економічної інфраструктури у Луганській та Донецькій областях: мости, насосні станції, медичні заклади, реабілітаційні центри, школи та інші. Ще шість об’єктів інфраструктури у процесі відновлення.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/u-svitlodarsku-vidkryyut-vidremontovanyj-dytsadok-za-pidtrymky-proon-ta-yaponiyi/