тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 25.10.17: Презентація фотокниги волонтера, фотографа Дмитра Муравського “Через війну. Погляд волонтера”

25 жовтня о 12.00 в Краматорську (вул Катеринича,13 КП Регіональна телерадіокомпанія «Регіон Донбас») відбудеться презентація фотокниги волонтера, фотографа Дмитра Муравського “Через війну. Погляд волонтера”. В рамках презентації – фотовиставка автора, спілкування з героями книги та самим Дмитром Муравським.

Фотовиставка та фотокнига «Через війну» є результатом трансформації соціального  волонтерського проекту «Коли закінчиться війна…». Часовий проміжок та географія фоторобіт охоплюють всю зону АТО (Слов’янськ, Краматорськ, Волноваха, Іловайськ, Комінтерново, Красногорівка, Широкино, Дебальцеве, Донецький аеропорт, Гранітне, Зайцеве, Авдіївка, Мар’їнка та інш). Перші фото датовані липнем 2014, останні – червень 2017.

Фото база проекту складає більше 3 террабайт пам’яті. Це декілька десятків тисяч файлів, з яких лише частина оприлюднювались.

На сьогоднішній день фотовиставки Д.Муравського були організовані у багатьох регіонах України та за кордоном.

  • Київ (Український дім, постійно діюча виставка у Міністерстві оборони, Верховній Раді, військовий ліцей ім.Богуна).
  • Дніпропетровськ (роботи Муравського лягли в основу створення Меморіалу воїнів АТО).
  • Львів (Палац Потоцьких, Гарнізонний храм св. Петра і Павла)
  • Кривий ріг
  • Житомир
  • Харків
  • Запоріжжя
  • Одеса та інш.

Також роботи Д.Муравського виставлялись у Швеції, Великобританії, Німеччині, США та Грузіі.

Сьогодні волонтерська група проекту об’єднана довкола БФ «Інформаційно-координаційний центр», створеного у 2016 році, з метою координації роботи волонтерів, військових та журналістів.

Працюючи на передовій, основну увагу волонтери проекту приділяють моральному духу, підвищенню життєвої мотивації та психологічній реабілітації ветеранів АТО, членів їхніх родин. Всі фото Дмитра Муравського мають внутрішній стрижень, який повинен орієнтувати глядачів до позитивної реакції. У рамках проекту, фотограф та волонтери намагаються не тільки зафіксувати проблему, але й показати шляхи її вирішення. Саме тому, в об’єктиві фотографа окремо відображається робота капеланів, волонтерів, які опікуються фізичним та моральним здоров’ям бійців.

Контактна особа щодо участі в заході: Оксана Гаврилюк, 0982869858

 

Джерело: http://dn.gov.ua/prezentatsiya-fotoknygy-volontera-fotografa-dmytra-muravskogo-cherez-vijnu-poglyad-volontera/