тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

АНОНС НА 24-25.10.17: Виїзне засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки та освіти

24 та 25 жовтня в рамках проведення виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти в Донецькій області відбудеться:

24 жовтня о 16:30 – зустріч з педагогічними працівниками загальної середньої, дошкільної, позашкільної, професійно-технічної та вищої освіти мм. Слов’янська, Добропілля, Слов′янського, Олександрівського районів, Лиманської, Миколаївської, Черкаської ОТГ за адресою: вул. Батюка 19, м. Слов′янськ, ДВНЗ «Донбаський державний педагогічний університет».

25 жовтня об 11:00 – засідання Комітету Верховної Ради України з запрошенням педагогічних працівників Донецької та представників освітянської громади Луганської області (Краматорськ, Миру 2, зала засідань Краматорської міської ради).

О 12:45 – прес- конференція учасників виїзного засідання Комітету з запрошенням педагогічних працівників Донецької та представників освітянської громади Луганської області (Краматорськ, Миру 2, зала засідань Краматорської міської ради).

О 14:00 – зустріч з педагогічними, науково-педагогічними працівниками Краматорська (Краматорськ, парк Бернадського, «Авангард-хол»).

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у  заході та просимо до 24.10.2017, до 10:00 години пройти акредитацію за телефоном 068 935 06 51. Контактна особа – заступник начальника відділу прес-служби Масюченко Надія.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/vyyizne-zasidannya-komitetu-verhovnoyi-rady-ukrayiny-z-pytan-nauky-ta-osvity/