тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Оперативна інформація про використання бюджетних коштів за період з 09 жовтня по 13 жовтня 2017 року

За період з 09 жовтня по 13 жовтня 2017 року надходження коштів до міського бюджету по загальному фонду склали 6270,7 тис.грн.,  в тому числі: податки та збори – 1174,3 тис.грн., трансферти з державного бюджету – 4196,4 тис.грн., трансферти з обласного бюджету – 900 тис.грн.

За вказаний період з урахуванням залишків на початок періоду профінансовані видатки в сумі 19527,9 тис. грн., у тому числі:

*по загальному фонду в сумі 17123,8 тис. грн., з них  захищені статті видатків складають 16566,5 тис.грн., а саме:

– заробітна плата з нарахуваннями – 1111,6 тис.грн.,

– оплата енергоносіїв – 3,6 тис.грн., 

– продукти харчування – 128,7 тис.грн.,

– медикаменти та перев’язувальні матеріали – 20,3 тис.грн.,

– виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячих будинках сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом  «гроші ходять за дитиною», оплату послуг із здійснення патронату над дитиною та  виплату соціальної допомоги на утримання дитини в сім’ї патронатного вихователя –  82,6 тис.грн.

– відшкодування вартості лікарських засобів для лікування окремих захворювань –  85,0тис.грн.,

– надання  пільг та житлових субсидій населенню на оплату електроенергії, природного газу, послуг тепло-, водопостачання і водовідведення, квартирної плати (утримання будинків і споруд та прибудинкової території), вивезення побутового сміття та рідких нечистот –  189,8 тис.грн.

– надання пільг та житлових субсидій населенню на придбання твердого та рідкого пічного побутового палива і скрапленого газу – 14492,3 тис.грн.,

– на здійснення заходів щодо соціально – економічного розвитку окремих територій – 452,6 тис.грн.

*по спеціальному фонду

1. За рахунок коштів міського бюджету профінансовано:

– розробка проектно – кошторисної документації для проведення “Капітального ремонту терапевтичного відділення Центральної міської лікарні в смт.Новгородське м.Торецька”, “Встановлення пластикових вікон в ДНЗ № 15 в смт Новгородське м.Торецька», “Капітального ремонту дошкільного навчального закладу № 8 Торецької міської ради”, “Капітального ремонту спортивного залу в ЗОШ № 16 смт Новгородське м.Торецька” у сумі 5,1тис.грн.

2. За рахунок коштів іншої додаткової дотації з обласного бюджету на влаштування основи під укладку штучного покриття для сучасних спортивних майданчиків на території загальноосвітніх навчальних закладів Донецької області профінансовано -612,6 тис.грн.

3. За рахунок коштів субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічний розвитку профінансовано:

– “Капітальний ремонт дошкільного навчального закладу № 8 Торецької міської ради” – 167,9 тис.грн.

– “Капітальний ремонт спортивного залу в ЗОШ № 16 смт Новгородське м.Торецька” – 122,5 тис.грн.

– “Капітальний ремонт асфальтобетонного покриття автодоріг по вул. Декабристів, вул. Історична, вул. Руднична  м.Торецьк Донецької області” – 635,0 тис.грн.

– Придбання вуличних світлодіодних світильників для поточного ремонту мереж зовнішнього освітлення в смт Новгородське міста Торецька” – 82,0 тис.грн.

– “Придбання матеріалів для монтажу вуличних світлодіодних світильників в смт Новгородське міста Торецька” – 40,0 тис.грн.

– “Поточний ремонт на вулицях Київська, Свободи, Зарічна,Нью – Йоркська смт Новгородське м.Торецьк” – 413,0 тис.грн.

– “Поточний ремонт ліній зовнішнього освітлення в смт Щербинівка” –  82,0 тис.грн.

– “Капітальний ремонт зали вільної боротьби спортивного клубу за адресою квартал Озерського, 5 смт Новгородське м.Торецька”  – 120,0 тис.грн.

– “Капітальний ремонт будівлі селищної ради смт Щербинівка” – 124,0 тис.грн.

Директор Департаменту фінансів
військово-цивільної адміністрації                                                                   Т.І.Чуєва
міста Торецьк Донецької області