тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Ігор Жданов та Павло Жебрівський привітали переможців «Теренових ігор» у Бахмуті

З нагоди Дня Захисника у Бахмуті відбувся святковий квест «Теренева гра». Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов та голова облдержадміністрації Павло Жебрівський взяли участь у підведенні підсумків квесту.

Очільник області звернувся до присутніх з вітальним словом, та зазначив, що тепер «Теренева гра» буде проходити щорічно у Бахмуті, адже це місто – козацька столиця Донецького краю.

«У нас дуже великі плани. До кінця року, крім цього всього ми запровадимо факультативні курси бойового гопака, ми починаємо вишкіл на січі, яка буде збудована. Завдяки цьому у молодих патріотів України, які сьогодні живуть на Донеччині, є неймовірна можливість самоаналізуватися і служити своїй державі», – наголосив очільник області. Також він подякував волонтерам, які започаткували «Тереневі ігри».

Міністр молоді та спорту України Ігор Жданов також привітав громадскість зі святом, та зазначив що сьогоднішнє свято є дуже важливим для держави.

«Мені дуже приємно, що тепер такі ігри будуть традиційно проходити у місті Бахмуті. Щиро дякую за це Павлу Жебрівському», – підкреслив Ігор Жданов. Також він зазначив, що міністерство підтримає проведення «Тереневих ігор» не тільки в Донецькій області, а й на територій всієї країни.

DSC 0487 1 555x370

 

Джерело: http://dn.gov.ua/igor-zhdanov-ta-pavlo-zhebrivskyj-pryvitaly-peremozhtsiv-terenovyh-igor-u-bahmuti/