тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Тореччане успішно виступили на змаганнях з легкої атлетики

23 вересня в місті Краматорську на площі Миру з нагоди Дня машинобудівника та Дня міста відбулись змагання з легкої атлетики. На спортивний захід приїхали більше 3000 участників із різних міст України. У заході прийняли участь, успішно виступили і тореччане.

В марафонській естафеті 42 км 195 м  команда у складі: Деканенко Валерій і Людмила (викладачі НВК «Школи-гімназії»), Великодний Олександр (вчительЗОШ №3) та Григорь Владислав (студент Слов’янського педагогічного університету) зайняли поважне друге місто.

В масовому забігу на дистанції 5 км 200 метрів «Краматорська п’ятірка» в сотню кращих потрапили представники нашого міста Горлач Артем (тренер ДЮСШ) та Денисенко Євген (студент Слов’янського педагогічного університету).

Поважно виглядали наші юні таланти на дистанції 100 метрів Деканенко Микита і Варвара, Польських Ліза і Володимир («Дитячі старти»).

Члени команди Торецька нагороджені пам’ятними медалями та дипломами, які спортсменам вручив керівник управління з питань фізичної культури та спорту Донецької облдержадміністрації В.П. Мицик.

IMG 6472

IMG 7112

photo m