тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Представники Державної установи «Торецька виправна колонія (№2)» прийняли участь у міському Ярмарку вакансій

21 вересня 2017 року офіцери відділу по роботі з особовим складом Державної установи «Торецька виправна колонія (№ 2)» прийняли учать в Ярмарку вакансій, на якому були присутні представники різноманітних підприємств та організацій міста (роботодавці), місцеві учбові заклади та ті, хто хоче знайти собі роботу або по якимось причинам змінити місце роботи.

Державною установою «Торецька виправна колонія (№2)» ведеться постійна робота з пошуку та залучення кваліфікованих кадрів для проходження служби. Вагому роль у цьому напрямку грає щільна співпраця з Торецьким міським Центром зайнятості.
Захід проходив у кілька етапів. Спочатку роботодавці міста презентували свої вакантні посади за допомогою рекламних відеороликів. Потім учні та студенти прорекламували спеціальності своїх учбових закладів. Останнім етапом стало безпосереднє спілкування шукаючих роботу з потенційними роботодавцями.
Метою цього заходу було поглиблення співпраці між підприємствами та службою зайнятості, усвідомлення роботодавцями своєї важливої ролі в питаннях зайнятості населення.
Під час бесіди із запрошеними безробітними старший інспектор відділу по роботі з персоналом капітан внутрішньої служби Ірина Євсікова ознайомила всіх охочих служити в установі з існуючими вакансіями, роз’яснила порядок та умови проходження служби, матеріальне забезпечення, вимоги до освіти, характер виконуваних робіт та соціальні гарантії. 
Психолог відділу по роботі з персоналом капітан внутрішньої служби Ганна Дороніна внесла усіх зацікавлених до «Журналу реєстрації кандидатів на службу» та роздала їм листівки з контактними телефонами відділу по роботі з персоналом установи.

Відділ по роботі з персоналом
Державної установи «Торецька
виправна колонія
ПС МРУ ПВКПП МЮ (№2)»

21688070 1110670545730978 8868805451951861681 o