тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Делегація Сенату Франції відвідала Донеччину

Делегація Сенату Французської Республіки на чолі з сенатором Ерве Морей разом із заступником голови облдержадміністрації Ігорем Стокозом з ознайомчим візитом відвідала Донеччину. Основною метою візиту стало ознайомлення з безпековою та гуманітарною ситуацією поблизу лінії розмежування.

Сенатори Франції відвідали контрольний пункт в’їзду-виїзду «Майорськ», де ознайомились з умовами перетину лінії розмежування цивільним населенням, а також ознайомились з роботою гуманітарної місії «Премьер Уржанс Інтернасьональ», яка здійснює медичне забезпечення для громадян України.

Наступним пунктом візиту стало місто Авдіївка. Сенатори оглянули руйнування, спричинені обстрілами з боку проросійських бойовиків. Також делегати ознайомились з ходом відновлювальних робіт у місті.

«Найбільше нас вразило те, що супротивник України цілеспрямовано обстрілює житлові будинки. Уряд Франції засуджує такі дії, різні політичні формування об’єднались у своїй підтримці України», – заявив Ерве Морей.

Також сенатори поспілкувались з керівником військово-цивільної адміністрації Авдіївки Павлом Малихіним та дізнались про основні гуманітарні проблеми міста та можливі шляхи їх вирішення.

 

Джерело: http://dn.gov.ua/delegatsiya-senatu-frantsiyi-vidvidala-donechchynu/