тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

До уваги громадян, що перебувають на квартирному обліку за статусом дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, осіб з їх числа!

У зв’язку з проведенням у Донецькій області  заходів, спрямованих на вирішення питань щодо забезпечення житлом дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування та осіб з їх числа, військово-цивільна адміністрація міста Торецьк Донецької області має намір на умовах співфінансування  з обласного та місцевого бюджетів придбати квартири для вказаної категорії громадян.

Запрошуємо громадян, що перебувають на квартирному обліку за статусом дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування,  осіб з їх числа терміново звернутися до УЖКГ ВЦА міста Торецьк Донецької області (м. Торецьк, вул. Героїв праці, 3, 1- поверх, щодня, вихідний – субота, неділя, 8:00- 17:00, перерва: 12:00- 12:48,   тел. (06247) 4-19-33) з метою перевірки або оновлення даних облікових справ.

Також, нагадуємо, що згідно пункту 25 Правил обліку громадян, які потребують поліпшення житлових умов, і надання їм жилих приміщень, щороку, з 1 жовтня по 31 грудня проводиться перереєстрація громадян, що перебувають на квартирному обліку, в ході якою перевіряються облікові дані (перереєстрація здійснюється за вищевказаною адресою).

УЖКГ військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Донецької області