тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітання від керівника військово-цивільної адміністрації міста Торецьк Ярослава Руденко із Днем визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників

Шановні мешканці та гості міста Торецьк!
Дорогі ветерани! Прийміть найщиріші вітання із Днем визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників!

Сьогодні ми віддаємо данину поваги тим, хто героїчно боронив рідну землю зі зброєю в руках та самовіддано працював у тилу, вшановуємо пам’ять тих, хто загинув, визволяючи наш край нацистських окупантів.
Ми в неоплатному боргу перед тими, хто стояв до останнього на передовій і за лінією фронту, для кого шлях на війні завершився під скромними обелісками і кому судилося повернутися з неї живим.
Шановні ветерани, низько вклоняємося вам за мир і свободу. Кожен з вас – це жива історія України, приклад мужності та патріотизму. Ми пишаємося вами – своїми істинними героями.

Ми шануємо і пам’ятаємо всіх, хто захищав нашу землю! 
Нажаль, сучасні захисники України, які стали гідними спадкоємцями слави воїнів-визволителів від німецько-фашистських загарбників, знову доводиться боронити нашу свободу і незалежність. 
Низький уклін вам! І вічна пам’ять загиблим!
Тож бажаю всім захисникам нашої Батьківщини, їх родинам та всім мешканцям міста здоров’я, добробуту, тепла й затишку, оптимізму.
Нехай квітне і розвивається наш рідний Торецьк, а життя кожної родини буде наповнено радістю, благополуччям і впевненістю у завтрашньому дні!
Мира нам всім! Мира Україні!
З повагою,

Керівник військово-цивільної
адміністрації міста Торецьк Донецької області Ярослав Руденко