тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Урочистий захід Північної селищної ради до Дня визволення Донбасу

Нам не забути днів війни…
У нашій пам`яті вони. 
І ті герої незабутні, 
Що з нами йдуть в віки майбутні.

На вшанування пам’яті полеглих у боротьбі за свободу своєї Батьківщини, до Дня визволення Донбасу від німецько-фашистських загарбників, 07 вересня 2017 року з ініціативи виконавчого органу Північної селищної ради, за участю ветеранської організації смт.Північне, ВП “Шахта “Північна”, загальноосвітніх шкіл, підприємств та організацій, розташованих на території смт.Північне, мешканців селища відбувся урочистий захід.

Вшановуючи пам’ять загиблих, з теплими словами до присутніх звернувся селищний голова Карамишева Валентина Миколаївна. Від щирого серця привітали присутніх зі святом голова профспілкового комітету ВП “Шахта “Північна” ДП “Торецьквугілля Воробйов В.В., голова ради ветеранів селищної ради Чиньонов В.І., учасник війни Рижков І.О.

Виступаючі звернулись до молодого покоління з щирими слова і побажали миру та злагоди. В ім’я великою ціною здобутої Перемоги ми повинні любити свою країну, свій народ, який вистраждав право бути щасливим.

Урочисту частину заходи підготували учня загальноосвітньої школи №10 під керівництвом директора школи Міткалової Тетяна Олександрівни та педагога -організатора Павельчук Валентини Іванівни.

Гості та жителі селища вшанували пам’ять тих, хто віддав своє життя за мир і спокій на землі Хвилиною мовчання та покладанням квітів до Пам’ятнику загиблим воїнам.

21427250 1103015949829771 1249916207718055138 o