тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Вітання з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України від керівника військово-цивільної адміністрації м.Торецьк Ярослава Руденка

Шановні тореччани!

Щиро вітаю вас з Днем Державного Прапора і Днем незалежності України!

Ці свята мають велике загальнодержавне значення як свята суспільної злагоди і миру, доброго єднання людей в ім’я процвітання рідної країни.

Наш прапор – це символ свободи і незалежності, слави і відродження України. Під цим знаменем український народ утвердив віковічну ідею про державність і самостійність. Його ми маємо берегти і шанувати як найвищу національну святиню.

Державна незалежність відкрила унікальні можливості для економічного зростання, духовного розвитку та культурної розбудови нашої країни. За роки незалежності виросло покоління, для якого слова “свобода”, “право вибору”, “демократичні цінності” – не просто правові терміни, а спосіб життя. Наша держава зростає, відкриває для себе нові можливості та перспективи. Запорука державотворчого успіху – суспільна злагода, творче єднання зусиль всіх громадян вільної та незалежної України.

Нехай не вичерпується джерело вашої віри, надії і любові до рідної землі, енергії і впевненості у власних силах. Зичу вам, шановні тореччани , міцного здоров’я, успішної реалізації далекосяжних планів, благополуччя, миру та добра в кожній оселі.

З повагою, 
Керівник військово-цивільної адміністрації м. Торецьк

Ярослав Руденко

 21055821 1094822807315752 2936489964158970973 o