тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Інформація щодо відзначення Всесвітнього дня гуманітарної допомоги (19.08.2017)

Як Вам відомо, у грудні 2008 року Генеральна Асамблея ООН прийняла резолюцію призначити 19 серпня Всесвітнім днем гуманітарної допомоги (World Humanitarian Day – WHD). Це день, коли відбувся жорстокий терористичний акт у штаб-квартирі ООН в Багдаді в 2003 році, в результаті якого було вбито 22 людини. WHD шанує тих, хто загинув в гуманітарній службі та тих, хто продовжує надавати допомогу мільйонам людей. Цей День також намагається привернути увагу до гуманітарних потреб у всьому світі та важливості співпраці у вирішенні цих потреб. З моменту свого заснування День перетворився на глобальну кампанію, присвячену духу гуманітаризму, мобілізуючи людей для пропаганди більш гуманного світу.

Цього року WHD керується глобальною цифровою кампанією #NotATarget: Protection of Civilians, яка виступає за захист цивільних осіб, працівників, що надають допомогу, та всіх, хто постраждав від конфліктів у всьому світі. WHD 2017 року також буде присвячений мобілізації держав-членів, громадянського суспільства та світових лідерів з метою підвищення обізнаності громадськості, щоб вжити належних та своєчасних заходів.
В Україні гуманітарне співтовариство також буде відзначати WHD у суботу, 19 серпня 2017 року.

Будуть організовані три заходи:

• Фотовиставка у Києві у парку “Марінський”. Церемонія відкриття відбудеться о 11:00 в суботу, 19 серпня, на місці спостереження парку “Марінський”. Виставка буде працювати ​​з 19 по 23 серпня.

• Відкриття ярмарку у Краматорську на площі Миру з 16:00 до 20:00 19 серпня.

• Відкриття ярмарку у м.Сєвєродонецьк на Площі Перемоги з 15:00 до 21:00 19 серпня.

Ці заходи організовуються спільно членами Підгрупи гуманітарних комунікацій (HCSG), а також будуть спрямовані на підвищення рівня поінформованості про гуманітарну ситуацію в Україні, пропаганди людей, які потребують допомоги, і підняти дух гуманітарності та людства.

Запрошуємо Вас приєднатись до Всесвітнього дня гуманітарної допомоги в Україні.

Будь ласка, зв’яжіться з Секретаріатом HCSG (ranoev@un.org, моб.: +380 50 422 39 43) або визначеними контактними для кожної події у додатку для отримання додаткової інформації.

Додаток: програма урочистих заходів (англ.)