тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Ремонт лазне-прального комплексу проведено в Торецькій виправній колоні (№ 2)

У Державній установі «Торецька виправна колонія (№2)» для засуджених створюються всі умови для того, щоб люди, які потрапили сюди, не відчували себе відірваними від суспільства і в чомусь ущемленими. Для цього в установі є ряд заходів і комплексів.

Чистота, як відомо, запорука здоров’я, а забезпечити її можна тільки за умови дотримання санітарно-гігієнічних норм та злагодженості в роботі, яка забезпечує її підтримку. Лазне-пральний комплекс забезпечує безперервність і послідовність технологічного процесу прання та обслуговування засуджених. Складається він безпосередньо із лазні для купання спецконтингенту, прожарочного залу, постирочного залу, кімнат для сушіння, прасування та зберігання-видачі чистої білизни. Йдучи в ногу з часом, комплекс обзавівся сучасними потужними машинками-автоматами. Крім того є основне технологічне обладнання: центрифуга, сушильні барабани, прасувальний прес.
В 2017 році було зроблено великий обсяг роботи щодо облагородження та оновлення комплексу. Було відремонтовано помивочний зал: облицювали плиткою 100 кв. м. стіни та 50 кв. м. підлоги, обшили пластиком стелю. Відремонтували покрівлю Встановили 12 кабінок. Ці дії спрямовані в першу чергу на дотримання санітарно-гігієнічних норм та облаштування приміщень. Естетична складова теж має місце. Всі ремонти здійснювалися силами засуджених, що ніяк не позначилося на якості ремонту і терміни його проведення. Все заплановане було у встановлені строки.

Відділ інтендантського та
Комунально-побутового забезпечення
Торецької виправної колонії
Південно-Східного МРУ ВКПП МЮ (№ 2)

20106455 1073724109425622 1026988932215587457 n