тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

У Вугледарі запустили нову лаву на шахті «Південнодонбаська №1»

На шахті «Південнодонбаська №1» у місті Вугледар запустили нову лаву. Це дозволить суттєво збільшити об’єми видобутку кам’яного вугілля. Умовну церемонію запуску комбайну відвідав голова Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський.

Очільник області оглянув адміністративні будівлі та поспілкувався з керівним персоналом шахти. Його ознайоили з основними економічними показниками підприємства та показали провідну систему контролю за головними підземними системами «УТАС».

Павло Жебрівський спустився під землю, де ознайомився зі специфікою роботи «Південнодонбаської №1». Він оглянув системи безпеки, транспортування людей та вугілля. Під час огляду нової лави голова Донецької ОДА спробував себе у ролі гірника та був присутнім під час видобутку першого вугілля з нової лави. Керівник області подякував шахтарям за їх важкий труд та побажав подальшого розвитку підприємства.

«Це п’ята шахта, яку я відвідав. Сьогодні за умовами роботи ця шахта – одна з найкращіх у області. Безумовно, пласт один з найменших, люди працюватимуть у важких умовах, кожен гірник вже герой. Проте лаву запустили, вона буде давати важливе для України вугілля. Значить у людей буде робота, у людей буде зарплата, буде життя у Вугледарі», – підкреслив Павло Жебрівський.

Керівник підприємства Володимир Коломієць заявив, що нова лава даватиме 800 тон на день та розроблятиме горизонт на глибині 385 метрів. Ця лава стане потужнім підґрунтям для подальшого розвитку шахти. У планах підприємства – будівництво власної збагачувальної фабрики та введення нових форм фасування вугілля для продажу населенню та за кордон.

P1650635

P1650677

P1650716

P1650790

P1650830

P1650863

P1660052

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації

т/ф.: +38 063 035 34 43

e-mail: donpressa@gmail.com

www.dn.gov.ua – офіційний сайт ДонОДА