тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Твій бізнес – крок до успіху

Важливим напрямком економічних реформ в Україні є створення сприятливого середовища для формування та функціонування суб’єктів малого та середнього підприємництва, які є одним з дійових засобів розв’язання таких ключових проблем як: прискорення структурної перебудови економіки; забезпечення насиченості ринку товарами та послугами; створення конкурентного середовища; істотне поповнення місцевих бюджетів; вирішення питання зайнятості в кризових регіонах.

Всім відомо, що сьогодні у нелегкі для країни часи квітне безробіття і далеко не кожен може наважитись розпочати власну справу комусь бракує сміливості, а у когось просто не вистачає коштів для початку.  Сьогодні завдяки всебічному прогресу не існує не вирішених питань. За допомогою грантових програм кожен бажаючий має можливість створити свою справу.

19.05.2017р.  на базі Торецького міського центру зайнятості розпочав свою роботу «Офіс по зв’язкам з роботодавцями».  Метою роботи офісу є надання консультаційний та інформаційних послуг не тільки діючим підприємцям, а й безробітним, які мають намір розпочати свій бізнес.

16.06.2017р. в рамках роботи «Офісу по зв’язкам з роботодавцями» проведено захід, під час якого безробітні ознайомлені з  грантовими  програмами такими як: “Український Донецький куркуль”, “Людина в біді” та отримали інформацію щодо проходження безкоштовних он-лайн курсів «Промітеус», “Твій бізнес: крок до успіху” за напрямками підприємницької діяльності.

19388301 1052559891542044 8729553252460327727 o