тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Очільник Донеччини Павло Жебрівський: «Наше спільне завдання – вийти на державний кордон України»

Голова Донецької Донецької облдержадміністрації Павло Жебрівський відвідав українських воїнів, які беруть участь в Антитерористичній операції та ознайомився з умовами їх служби та побуту. Також очільник Донеччини взяв участь в урочистому відкритті двох сучасних спортивно-тренажерного майданчиків, придбаних облдержадміністрацією для наших військових і подарував військовослужбовцям футбольні м’ячі та інший спортивний інвентар.

Звертаючись до присутніх Павло Жебрівський зазначив, що обласна адміністрація робить усе можливе для покращення побуту українських захисників.

«Схожі тренажерні комплекси найближчим часом будуть зведені у Маріуполі, Краматорську, Слов’янську та інших містах регіону, де є військові частини», – повідомив Павло Жебрівський.

Окрім того він додав, що торік Донецька ОДА  виділила 50 мільйонів гривень для придбання сучасного військового обладнання.

У свою чергу керівник Антитерористичної операції на території Донецької та Луганської областей генерал-лейтенант Олександр Сирський від імені українських військових подякував Павлу Жебрівському за постійну підтримку і допомогу у покращенні матеріальної-технічної бази військових частин, що залучені до проведення Антитерористичної операції та висловив сподівання, що така плідна співпраця триватиме і надалі.

IMG 8209

IMG 8184

IMG 8219

IMG 8182

З повагою,

департамент інформаційної та внутрішньої політики
Донецької облдержадміністрації

т/ф.: +38 063 035 34 43

e-mail: donpressa@gmail.com

www.dn.gov.ua – офіційний сайт ДонОДА