тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДЕРЖПРОДСПОЖИВСЛУЖБА В м.ДЗЕРЖИНСЬКУ (ТОРЕЦЬКУ) ІНФОРМУЄ

Інформація для суб’єктів підприємницької діяльності

За оперативним повідомленням Головного управління  Держпродспоживслужби в м. Києві зареєстровано 3 випадки захворювання на ботулізм у мешканців м. Києва, у тому числі один летальний та пов’язані з вживанням в’яленої риби, придбаної у торгівельній мережі міста.

Померлий С. (1976 р. народження), зі слів дружини вживав в’яленого ляща (непатраного) 24.05.2017, придбаного в гіпермаркеті «Караван» ТОВ «ГРУПА РІТЕЙЛУ УКРАЇНИ». Гострі симптоми захворювання з’явились на другий день, хворий помер 27.05.2017. Встановлений діагноз: «Ботулізм, важкий перебіг».

Захворювання на ботулізм другого хворого (1952 р. народження), за попередніми даними, пов’язане із вживанням тарані, придбаної ввечері 24.05.2017 в гіпермаркеті «Караван».

Третій хворий (1963 р. народження), який вживав в’яленого коропа, придбав його 22.05.2017 в супермаркеті «Мегамаркет» ТОВ «ЛАБР». 29.05.2017 хворий з діагнозом: «Ботулізм» госпіталізований до Олександрівської клінічної лікарні м. Києва.

Спеціалістами Головного управління Держпродспоживслужби в м. Києві 29.05.2017 року розпочато проведення розслідування випадків отруєнь, у т.ч. позапланових заходів на зазначених об’єктах.

За результатами епідеміологічного розслідування випадків захворювання на ботулізм встановлено, що виробником рибної продукції, яка реалізовувалась гіпермаркетом «Караван» та супермаркетом «Мегамаркет» є ФОГТ Меркулов A.B., а постачальником – ТОВ «ЧУДО-ЮДО» міста Світловодськ Кіровоградської області.

Враховуючи вищевикладене, Управління Держпродспоживслужби в м.Торецьку з метою профілактики захворювань на ботулізм серед населення, керуючись законами України «Про захист населення від інфекційних хвороб», «Про забезпечення санітарного та епідемічного благополуччя населення», «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів»  звертається з проханням до суб’єктів підприємницької діяльності, особливо до тих, хто виготовляє та реалізує харчові продукти, про дотримання вимог технологічного процесу під час виготовлення продукції, умов зберігання, транспортування та реалізації готової продукції, в т.ч. рибної.

Управління ДПСС вкотре нагадує про відповідальність за недотримання вимог  статті 64 «Відповідальність операторів ринку за порушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів» Закону України «Про основні принципи та вимоги до безпечності та якості харчових продуктів», яка тягне за собою накладення штрафу ромір якого визначається з урахуванням категорії ризику об’єкту.

За правопорушення законодавства про безпечність та окремі показники якості харчових продуктів посадові особи операторів ринку, а також оператори ринку, які є фізичними особами, несуть відповідальність згідно із законом.

Управління Держпродспоживслужби
в м.Дзержинську (Торецьку)