тризуб
Торецька міська військова адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Богатирські ігри

Зал пауерліфтингу «STIMUL» провів відкриті змагання з класичного пауерліфтингу, приурочені до 2-річчя його відкриття.

Захід передбачав змагання в трьох вправах: присідання зі штангою, жим штанги лежачи та станова тяга. Участь взяли 17 осіб в 5-ти вагових категоріях: 2 легкі (46-59 кг і 59,1-67 кг), 2 середні (67,1-76 кг і 76,1-88 кг) і важка (88,1-117 + кг). Переможець визначався за сумою результатів, що складаються з максимальної взятої ваги в вищевказаних вправах.
У першій найлегшій ваговій категорії перемогу здобув студент професійного ліцею – Родик Михайло – з результатом 225 кг у сумі з 3 вправ. Друге місце зайняв Коваль Владислав, третє місце – Шапорда Олександр.
У другій найлегшій ваговій категорії перше місце зайняв Шестопал Денис, студент Донбаського державного коледжу технологій та управління, адміністратор залу «STIMUL», з підсумковим результатом – 310 кг. Срібло дісталося Сисоєву Павлу, а бронза – Крушельницькому Дмитру.
У першій середній ваговій категорії перемогу здобув Ковальчук Віталій (300 кг), представник залу пауерліфтингу «STIMUL». Друге і третє місце поділили Рассохін Денис і Медленов Владислав.
У другій середній ваговій категорії переможцем з результатом 515 кг (присідання – 185 кг, жим – 125 кг, станова тяга – 205 кг) став тренер залу «STIMUL» Пивовар Олексій. Друге місце дісталося Карелкіну Володимиру. Третім став Мартинюк Андрій.
У важкій вазі переможцем став також представник залу пауерліфтингу «STIMUL» Пивоваров Дмитро з результатом – 445 кг. Срібну медаль завоював Дикопольцев Сергій, а бронзу – Оніксімов Денис.
Всі учасники, які посіли призові місця, нагороджені медалями, грамотами, а також пам’ятними призами.
Даний спортивний захід було організовано фізичною особою-підприємцем, в минулому спортсменом – кандидатом в майстри спорту з дзюдо і 6-кратним чемпіоном Донецької області з гирьового спорту – Пивоваром Дмитром Івановичем. Адміністрація залу пауерліфтингу «STIMUL» висловлює особливу подяку за надану допомогу в підготовці даного заходу Радченко Дмитру Миколайовичу і Шолохову Олексію Анатолійовичу.