тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Дорогі школярі, випускники! Шановні вчителі та батьки!

Від щирого серця вітаю всіх Вас з Днем останнього дзвоника! Це свято – завжди урочисте, радісне і водночас хвилююче. Особливо для випускників, для яких шкільний дзвінок лунає дійсно востаннє.

Цей день важливий для всієї громади міста Торецька. Для кожного він має своє значення. Для дітей – це нова валіза знань за плечима, для вчителів – гордість за виховання майбутнього покоління, для батьків – мить, коли їх діти стають дорослішими.
Від сьогодні Вам, молодим і талановитим, треба самостійно приймати свідомі рішення, здобувати досвід, власними силами і здібностями будувати своє щасливе майбутнє.
Бажаю щоб Ваш шлях був щасливий, сповнений гарними подіями і здобутками. Вірю, що Ви реалізуєте власні здібності, таланти, побудуєте власну успішну долю, будете гідними творцями свого життя і справжніми патріотами своєї країни! Бажаю вам впевненості у власних силах, невичерпного завзяття та здійснення всіх ваших мрій. 
Глибоко вдячний педагогам і батькам! Ви вклали у своїх вихованців і душу, і серце, і знання! Своєю любов’ю та невтомною працею допомагали пізнавати світ, прищеплювали найвищі моральні цінності.

З повагою,
Секретар міської ради Ю.М. Євсіков