тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Регіональний форум «Децентралізація: сучасний стан, перспективи розвитку»

За ініціативи Донецької облдержадміністрації, обласної військово-цивільної адміністрації та підтримки експертів Ради Європи 18-19 травня 2017 року у м. Краматорськ, бульвар Краматорський, 41 «Ювелірний Дім SA&GA»відбудеться регіональний форум «Децентралізація: сучасний стан, перспективи розвитку».

До участі у цьому заході запрошені народні депутати України, представники Міністерства регіонального розвитку, будівництва та житлово-комунального господарства України, Міністерства освіти і науки України, інших центральних та місцевих органів виконавчої влади, представники Ради Європи, експерти, науковці, викладачі, громадські організації, представники ЗМІ та інші.

Проведення регіонального форуму спрямовано на отримання актуальної інформації щодо успіхів і досвіду у впровадженні реформи децентралізації, а також на налагодження ефективного діалогу і взаємодії між органами виконавчої влади та органами місцевого самоврядування у вирішенні найбільш актуальних питань впровадження реформи децентралізації та визначенні пріоритетних напрямів розвитку об’єднаних територіальних громад.

Під час проведення форуму планується обговорити наступні теми:

1. Децентралізація та реформа місцевого самоврядування: національний, регіональний та міжнародний контекст.

2. Співпраця з міжнародними організаціями.

3. Реформа освіти (опорні школи, філії).

4. Центри надання адміністративних послуг та центри безпеки громадян.

5. Кращі практики місцевого самоврядування, пріоритети розвитку об’єднаних територіальних громад.

Запрошуємо представників ЗМІ взяти участь у заході! Акредитація за телефоном 063 035 34 43 або на електронну адресу donpressa@gmail.com

 

Джерело – http://dn.gov.ua/regionalnyj-forum-detsentralizatsiya-suchasnyj-stan-perspektyvy-rozvytku/