тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

ДО УВАГИ СУБ’ЄКТІВ МАЛОГО БІЗНЕСУ ТА ПІДПРИЄМНИЦТВА М.ТОРЕЦЬКА!

З метою забезпечення сприятливих умов для розвитку малого бізнесу у Донецькій області,  голова Донецької обласної державної адміністрації Жебрівський П.І. розпорядженням від  05.05.2017 № 466 (переглянути) затвердив Порядок використання коштів обласного бюджету, передбачених на надання фінансової підтримки суб’єктам малого підприємництва на реалізацію проектів (переглянути).

Розроблений алгоритм співфінансування проектів з обласного та місцевих бюджетів на безоплатній та безповоротній основі.

2

Dopomoga shema

переглянути у повному розмірі

 

Право на одержання фінансової підтримки мають суб’єкти малого підприємництва, які розробили або реалізують проекти, що відповідають пріоритетним напрямам соціально-економічного розвитку області та умовами яких передбачаються:

– надання послуг у галузі житлово-комунального господарства;

– надання медичних послуг населенню;

– машинобудування,виробництво машин, устаткування, готових металевих виробів;

– виробництво та переробка сільськогосподарської продукції;

– вироблення швейних виробів та взуття;

– виробництво будівельних матеріалів;

– виробництво електричного, електронного та оптичного устаткування, приладобудування;

– впровадження екологічних та енергозберігаючих технологій, виробництво продукції для енергозбереження;

– освоєння та розроблення високотехнологічних виробів, впровадження інноваційних технологій, нових програмних продуктів;

– модернізація, оновлення та придбання основних фондів.

Загальний розмір фінансової підтримки за рахунок бюджетних коштів не може перевищувати 500 тис. грн. (з них 50% загальної суми фінансової підтримки – кошти обласного бюджету, 50 % – кошти відповідного місцевого бюджету за місцем фактичного провадження господарської діяльності/реалізації проекту).

Однією з гарантій ефективного використання бюджетних коштів є обов’язкове співфінансування проекту самим підприємцем, який, вклавши частину свого фінансового ресурсу, буде, в першу чергу, зацікавлений в успішній реалізації власного проекту:

30% від загальної вартості проекту – на території міст обласного значення 20%  від загальної вартості проекту – на території міст районного значення;

10%  від загальної вартості проекту – на території сіл та селищ;

0 % – у разі реалізації проекту учасниками АТО, внутрішньо переміщеними особами  та суб’єктами підприємництва, які розпочали підприємницьку діяльність не раніше 2015 року.

В свою чергу, місцева влада шляхом фінансової підтримки суб’єкта сприяє створенню робочих місць, соціально-економічному розвитку, підвищенню наповнення місцевого бюджету, і в підсумку, безпосередньо – розвитку малого бізнесу.

Зацікавлених осіб просимо звертатися у:

відділ розвитку малого бізнесу та підприємництва Торецької міської ради: телефон (06247) 4-00-80, електронна адреса  dztorg@i.ua

департамент економики Донецької облдержадміністрації: електронна адреса 00282@dn.gov.ua