тризуб
Торецька міська військово-цивільна адміністрація
Бахмутського району Донецької області

Ярмарок вакансій «Робота навесні»

26.04.2017. Торецьким міським центром зайнятості в рамках загальнообласного ярмарку під гаслом «Робота навесні», було проведено  інформаційно масовий заход „Ярмарок вакансій», на який традиційно запрошуються роботодавці, соціальні партнери та шукачі роботи.

Першочерговим завданням служби зайнятості є працевлаштування безробітних громадян та задоволення кадрових потреб роботодавців. Тому мета проведення Ярмарку вакансій – це максимальне поєднання інтересів роботодавців та населення, а також підвищення обізнаності громадян щодо комплексу соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

На ярмарку місто Торецьк представляли такі підприємства: ВП «Шахта «Торецька»,  ВП «Шахта «Центральна», ПП «Техноком – Н»,  Філія ЗФ «Торецька», Міський відділ освіти, Дзержинський професійний ліцей, 22Пожежно-рятувальний загін державної служби з надзвичайних справ України,  Донбаський державний коледж технологій та управління,ТОВ «Укргеосервіс»  «ФОП Собко Р.М. ФОП Буданова Л.В.

Роботодавцями було запропоновано понад 50  вакансій (актуальних та перспективних).Крім того, були представлені вакансії з поточного банку даних міської служби зайнятості,  в яких є терм0інова потреба, вакансії по містах області, які розташовані в межах транспортної досяжності, а також вакансії підприємств, які не змогли  взяти участь у ярмарку.

Програма ярмарку включала в себе презентації та інтерактивні покази відео-резюме, відео-вакансій, відео-презентацій підприємств. Окрім того, учасникиярмаркуотрималикорисну інформацію про інноваційні послуги служби зайнятості, а саме: створення «Електронного кабінету роботодавця» в тому числі для платформи ANDROID, проведення  он-лайн співбесід, складання оцифрованого резюме, підписка на канал відеохостінгу YouTube, електронна черга та інші. 

В ході заходу було проведено відео-презентацію навчального закладу Дзержинський професійний ліцей під час якої представники ліцею дуже цікаво та докладно розповіли про навчальний заклад, після чого учні ліцею наглядно презентували свої професії, продемонстрували свої навички та вироби, що в подальшому сприятиме їх працевлаштуванню на підприємства, які приймали участь в ярмарку вакансій.

Інформаційний захід відвідали близько 60 жителів міста, всі вони отримали консультації роботодавців з питань діяльності підприємств та установ, а 22 особи отримали запрошення на співбесіду безпосередньо на підприємства. Бажаючим працевлаштуватися, які не змогли собі підібрати підходящої роботи, фахівці центру зайнятості роз’яснили, що вони мають змогу отримати іншу спеціальність, затребувану на ринку праці, шляхом перенавчання. 

Учасники заходу отримали вичерпну інформацію про діяльність служби зайнятості, консультації щодо можливості пошуку роботи та підбору персоналу засобами Інтернет-ресурсів, складання резюме та ін.

Підсумком проведення ярмарку було опитування відвідувачів щодо якості проведення заходу. Учасники ярмарку вакансій, як з боку роботодавців, так і з боку шукаючих роботу, підтвердили необхідність проведення подібних заходів.

ТОРЕЦЬКИЙ МІСЬКИЙ ЦЕНТР ЗАЙНЯТОСТI
Гапоненко Юлія Іванівна
IMG 1534
 
IMG 1546
 
IMG 1555
 
IMG 1558